Agnieszka Woźniak-Starak nie poprowadzi nowej edycji "Big Brothera". Zastąpi ją znana reporterka "Dzień Dobry TVN"

Agnieszka Woźniak-Starak nie będzie prowadzącą nowej edycji programu "Big Brother". Jej miejsce zajmie reporterka "Dzień Dobry TVN", Gabi Drzewiecka.

Agnieszka Woźniak-Starak była gospodynią programu "Big Brother", który był hitem w wiosennej ramówce stacji TVN7. Ze względu na wysoką oglądalność show zdecydowano się na drugą edycję. Jednak ze względu na niedawną tragiczną śmierć Piotra Woźniaka-Staraka, męża Agnieszki, prezenterka zrezygnowała z funkcji prowadzącej "BB".

Gabi Drzewiecka zastąpi Agnieszkę Woźniak-Starak

Jeszcze do niedawna nie było pewności, czy Agnieszka zdecyduje wycofać się z programu. Edward Miszczak w rozmowie z Plotkiem podczas prezentacji jesiennej ramówki TVN powiedział, że jeszcze nic nie jest przesądzone i do początku emisji show jest jeszcze trochę czasu. Teraz okazuje się, że ostateczna decyzja najwidoczniej została podjęta. Jak udało się dowiedzieć Pudelkowi, rolę Woźniak-Starak przejmie znana reporterka "Dzień Dobry TVN" - Gabi Drzewiecka.

 

Kim jest Gabi Drzewiecka?

Gabi Drzewiecka od lat jest związana z mediami. Pracowała w radiu Chilli Zet, gdzie prowadziła autorskie audycje. Na co dzień jest reporterką programu "Dzień Dobry TVN", a niedawno zadebiutowała w roli gospodyni śniadaniowego show. Oprócz tego poprowadziła Top Of The Top Sopot Festival u boku Oliviera Janiaka.

Jak myślicie, Gabi sprawdzi się w nowej roli? Trzymamy kciuki!

Małgorzata Ohme zdradziła, jacy będą nowi uczestnicy "Big Brothera". Zobacz wideo.

Zobacz wideo

JP