Gwiazdy na dniu prasowym "DD TVN". Kalczyńska pokazała nogi, Rusin... stylowo. Spójrzcie jednak na ich nowe studio. Ładne!

"Dzień Dobry TVN" wraca na antenę. W sobotni poranek odbył się dzień prasowy programu. Prowadzący śniadaniówkę promowali tego dnia nadchodzące wydania. Uwagę zwraca jednak nowe studio.

Programy śniadaniowe cieszą się ogromną popularnością na całym świecie. W Polsce na dobrą sprawę mamy tylko dwa tzw. "morning show". Są to "Pytanie na śniadanie" oraz "Dzień dobry TVN". Ten drugi zanotował ostatnio znaczące spadki oglądalności. Władze stacji zareagowały i zdecydowały się na pewne zmiany.

Edward Miszczak na ramówce TVN-u ogłosił, że od 31 sierpnia program "Dzień dobry TVN" będzie zaczynał się codziennie o godz. 7.30, a więc o pół godziny wcześniej, niż do tej pory. To nie koniec zmian w śniadaniówce. Do grona prowadzących dołączą Małgorzata Ohme i Filip Chajzer. Para zastąpi Magdę Mołek i Marcina Mellera.

ZOBACZ TEŻ: "Dzień Dobry TVN" będzie zaczynało się pół godziny wcześniej. Na reakcję Kurskiego nie musieliśmy długo czekać. Zmiany w "Pytaniu na śniadanie"

Gwiazdy na dniu prasowym "Dzień dobry TVN"

W sobotni poranek odbył się dzień prasowy "Dzień dobry TVN". Program zyskał także nowy wystrój studia, co zaprezentowano dziennikarzom na wydarzeniu. Pastelowe kolory... To lubimy! Zdjęcia znajdziecie oczywiście w naszej galerii.

W tak ważnym dla programu dniu nie zabrakło prowadzących. Kto wyglądał najlepiej? Dajcie znać w komentarzach. 

ZOBACZ TEŻ: Kinga Rusin porównała Dominikę Gwit do Danuty Rinn. Po chwili zrobiło się niezręcznie

Zobacz wideo

MM

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>