Ramówka Polsatu. Barbara Kurdej-Szatan postawiła na czerwień i to był świetny wybór. Odważny dekolt, ale nadal klasa sama w sobie

Za nami konferencja ramówkowa stacji Polsat. Na imprezie pojawił się tłum gwiazd, a wśród nich Barbara Kurdej-Szatan. Jak tym razem wypadła? Śmiało można przyznać, że na czerwonym dywanie zadała szyku.

Jesienna ramówka stacji Polsat przyciągnęła tłum gwiazd. Kto błyszczał najjaśniej? Zajrzyjcie do naszej galerii TUTAJ i przekonajcie się sami. Naszą uwagę przykuła Barbara Kurdej-Szatan, która na czerwonym dywanie wyglądała zjawiskowo. Czerwień to zdecydowanie jej kolor. 

Ramówka Polsatu. Barbara Kurdej-Szatan zadała szyku

Barbara Kurdej-Szatan, która lada moment zadebiutuje na parkiecie "Tańca z Gwiazdami", postawiła na długą, czerwoną suknię z rozcięciem i... odważnym dekoltem. Bomba! Zresztą sami zobaczcie: 

Jesienna ramówka PolsatJesienna ramówka Polsat KAPIF.pl

I jak? Zgodzicie się, że kreacja Kurdej-Szatan tego wieczoru robiła wrażenie? Naszym zdaniem jedna z lepszych stylizacji tego wieczoru. Ale zajrzyjcie też do galerii, gdzie znajdziecie jeszcze więcej zdjęć aktorki z ramówki Polsatu i oceńcie to sami. 

Barbara Kurdej-Szatan stresuje się udziałem w "Tańcu z gwiazdami":

Zobacz wideo

DH

Więcej o:
Komentarze (27)
Ramówka Polsatu. Barbara Kurdej-Szatan postawiła na czerwień i to był świetny wybór. Odważny dekolt, ale nadal klasa sama w sobie
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 17 razy 11

  Kreacja bardzo ładna ale kobieta nie do zniesienia.Jest okropnie irytujaca i do tego na siłę wszędzie wpycha swojego męża. Ze względu na nią nie będe oglądać TzG. Pozdrawiam

 • Gość: Aga

  Oceniono 10 razy 8

  Sukienka ładna ale nieadekwatna do figury. Zaburza proporcje. Nogi wydają się jeszcze krótsze i grubsze a ramiona barczyste.

 • annan11

  Oceniono 8 razy 6

  Pani B K-S z klasą nic nie miała i nie będzie miała wspólnego, chyba że groteskowo przaśną, plebejską....... z drugiej strony 90% społeczeństwa podobny poziom reprezentuje....mimo wszystko sukienki, torebki i inne markowe rzeczy nie wystarczy sobie kupić - to trzeba jeszcze umieć nosić.

 • Gość: Antek

  Oceniono 14 razy 6

  Kurdej szmayaj, to jakby ekspedientka z monopolowego albo kelnerka z podrzędnego pubu wciśnięta na siłę do tv. Prosta, nijaka, przepity głos. I raczej nadaje się do podawania piwa czy też barszczu czerwonego solo raz, niż do show-biznesu.

 • Gość: a

  Oceniono 3 razy 3

  alkoholiczna

 • Gość: On

  Oceniono 2 razy 2

  Kurde - Spadaj już na zawsze.

 • Gość: Mike

  Oceniono 2 razy 2

  Następna "Wielka gwiazda" do pary z wiesniawa co za żenada jedna lepsza od drugiej dobrze że zrezygnowałem z Polsatu. Jeszcze powinni tych przyglupich majdanow wziąć i byłby już "gwiazdozbior" jakich mało

 • Gość: Tęczowy

  Oceniono 3 razy 1

  Wyruchałbym jej męża.

 • Gość: Nina

  Oceniono 3 razy 1

  33 lata wielka aktorka teatralna a głos przepity jakby od urodzenia piła alko. Reklamy z nią to fakt istny teatr..

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX