Ramówka Polsatu. Barbara Kurdej-Szatan postawiła na czerwień i to był świetny wybór. Odważny dekolt, ale nadal klasa sama w sobie

Za nami konferencja ramówkowa stacji Polsat. Na imprezie pojawił się tłum gwiazd, a wśród nich Barbara Kurdej-Szatan. Jak tym razem wypadła? Śmiało można przyznać, że na czerwonym dywanie zadała szyku.

Jesienna ramówka stacji Polsat przyciągnęła tłum gwiazd. Kto błyszczał najjaśniej? Zajrzyjcie do naszej galerii TUTAJ i przekonajcie się sami. Naszą uwagę przykuła Barbara Kurdej-Szatan, która na czerwonym dywanie wyglądała zjawiskowo. Czerwień to zdecydowanie jej kolor. 

Ramówka Polsatu. Barbara Kurdej-Szatan zadała szyku

Barbara Kurdej-Szatan, która lada moment zadebiutuje na parkiecie "Tańca z Gwiazdami", postawiła na długą, czerwoną suknię z rozcięciem i... odważnym dekoltem. Bomba! Zresztą sami zobaczcie: 

Jesienna ramówka PolsatJesienna ramówka Polsat KAPIF.pl

I jak? Zgodzicie się, że kreacja Kurdej-Szatan tego wieczoru robiła wrażenie? Naszym zdaniem jedna z lepszych stylizacji tego wieczoru. Ale zajrzyjcie też do galerii, gdzie znajdziecie jeszcze więcej zdjęć aktorki z ramówki Polsatu i oceńcie to sami. 

Barbara Kurdej-Szatan stresuje się udziałem w "Tańcu z gwiazdami":

Zobacz wideo

DH