"Uwaga! TVN". Magdalena Boczarska w poruszających słowach o Piotrze Woźniaku-Staraku. "Był najlepszą osobą, jaką w życiu spotkałam"

W dzisiejszym wydaniu programu "Uwaga! TVN" pożegnano Piotra Woźniaka-Staraka. Milionera, producenta filmowego, męża Agnieszki Woźniak-Staraka wspominali między innymi Magdalena Boczarska, Tomasz Kot oraz Rafał Zawierucha.

Piotr Woźniak-Starak nie żyje. Ciało milionera zostało odnalezione po czterech dniach akcji poszukiwawczej na jeziorze Kisajno. Mąż Agnieszki Woźniak-Starak zaginął w nocy z 17 na 18 sierpnia, gdy wraz z towarzyszącą mu Ewą O. pływał motorówką. Kobieta szczęśliwie dopłynęła do brzegu, producent filmowy został odnaleziony martwy na dnie jeziora. W czwartkowym wydaniu programu "Uwaga!" na antenie stacji TVN wyemitowany został materiał poświęcony pamięci Piotra Woźniaka-Staraka. 

"Uwaga". Wspomnienie Piotra Woźniaka-Staraka

W materiale "Uwagi" pojawili się między innymi Magdalena BoczarskaTomasz Kot czy Rafał Zawierucha. Szczególnie z Magdą Piotr Woźniak-Starak był blisko związany. To bowiem ona wcieliła się w postać Michaliny Wisłockiej w filmie "Sztuka Kochania", który wyprodukowało studio filmowe milionera. 

Bardzo go kochała ekipa. Wszyscy darzyli go ogromnym szacunkiem. Był nieprawdopodobnym wizjonerem i chyba najlepszą osobą, jaką w życiu spotkałam. Kochał uszczęśliwiać ludzi, spełniać ich marzenia. - mówiła aktorka.

Ciepło wspominał Piotra także Tomasz Kot: 

Cieszył się jak dziecko. Powiedział kiedyś taką genialną rzecz: "Teraz jest czas zabawy, ale bawimy się dopiero, kiedy mamy nowy cel na horyzoncie". 

Antoni Pawlicki dodał natomiast, że Piotr "przyciągał swoją otwartością, gościnnością i radością życia". 

Wszystko, co robił, robił z pasją - wspominał.

Rafał Zawierucha, który również miał okazję współpracować z Piotrem, przyznał, że od początku doceniał go jako producenta, bo na planie zawsze dawał z siebie 100 procent.

Wielka rozpacz, mieliśmy robić następny film, jego debiut reżyserski. Zaproponował mi rolę - dodał. 

Dziś odbyły się pierwsze uroczystości pogrzebowe Piotra Woźniaka-Staraka. Msza żałobna w kościele pw. Świętego Józefa Oblubieńca NMP w Konstancinie-Jeziornie rozpoczęła się o godzinie 19:00. Jutro odbędzie się pogrzeb producenta. 

A tak w rozmowie Plotek Piotra wspominał Edward Miszczak:

Zobacz wideo

DH

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.