Sekielski zmniejszył sobie żołądek. Gessler go krytykuje. "Arogancja wobec bliskich". Swoje dorzucił też Big Boy z "Gogglebox"

Tomasz Sekielski przeszedł operację zmniejszenia żołądka. Jego decyzję skomentowali Magda Gessler i Big Boy z programu "Gogglebox. Przed telewizorem".

Tomasz Sekielski wyznał niedawno, że jego waga przekroczyła 180 kilogramów. Otyłość stała się więc realnym zagrożeniem dla zdrowia i życia. Dziennikarz przeszedł na dietę, jednak ta nie przyniosła zamierzonych efektów. Autor filmu "Tylko nie mów nikomu" zdecydował się na operację zmniejszenia żołądka.

Magda Gessler ostro o operacji Tomasza Sekielskiego


Decyzja Tomasza Sekielskiego przez wielu jest uważana za dość radykalną. Głos w sprawie zabrała nawet sama Magda Gessler. W rozmowie z "Faktem" przyznała, że nie poddałaby się takiej operacji.

Nigdy w życiu nie zmniejszyłabym sobie żołądka, żeby schudnąć! To straszny pomysł. Życie nam daje stwórca, więc jeżeli chcemy być ładni, dbajmy o siebie od środka, dbajmy o naszą energię, o nasz mózg. Dbajmy też o naszą dietę. Poddanie się takiej operacji grozi śmiercią, a tym samym opuszczeniem najbliższych - powiedziała.

Dodała też, że rodziła trzy razy i trzykrotnie uniknęła śmierci, bo miała cesarskie cięcie. Zdaniem restauratorki operowanie się w momencie, gdy nie jest to ratowanie życia to  "arogancja wobec bliskich".

Big Boy wspiera Tomasza Sekielskiego

Zmniejszenie żołądka przez Sekielskiego skomentował też Big Boy, bohater programu "Gogglebox. Przed telewizorem". Przypomnijmy, że mężczyzna poddał się takiej samej operacji. Wcześnie ważył 244 kg, a dziś jest lżejszy o 166 kg.

Uważam, ze Tomek Sekielski bardzo dobrze zrobił. Ja mu kibicuje, żeby udało mu się schudnąć, żeby był zdrowy i żeby jego wydolność się poprawiła. Do takiej operacji trzeba być gotowym przede wszystkim psychicznie, bo najważniejszą rzeczą jest psychika w takiej sytuacji - powiedział w rozmowie z "Faktem".

Uściślił jednak, że operacja to dopiero początek, a "największą robotę musi wykonać człowiek, który się jej poddał".

Trzymamy kciuki za Tomasza Sekielskiego!

Magda Gessler też ostatnio schudła. Utratę kilogramów zawdzięcza jednak tańcom.

Zobacz wideo

TU ZNAJDZIE SIĘ REKLAMA