Sekielski zmniejszył sobie żołądek. Gessler go krytykuje. "Arogancja wobec bliskich". Swoje dorzucił też Big Boy z "Gogglebox"

Tomasz Sekielski przeszedł operację zmniejszenia żołądka. Jego decyzję skomentowali Magda Gessler i Big Boy z programu "Gogglebox. Przed telewizorem".

Tomasz Sekielski wyznał niedawno, że jego waga przekroczyła 180 kilogramów. Otyłość stała się więc realnym zagrożeniem dla zdrowia i życia. Dziennikarz przeszedł na dietę, jednak ta nie przyniosła zamierzonych efektów. Autor filmu "Tylko nie mów nikomu" zdecydował się na operację zmniejszenia żołądka.

Magda Gessler ostro o operacji Tomasza Sekielskiego


Decyzja Tomasza Sekielskiego przez wielu jest uważana za dość radykalną. Głos w sprawie zabrała nawet sama Magda Gessler. W rozmowie z "Faktem" przyznała, że nie poddałaby się takiej operacji.

Nigdy w życiu nie zmniejszyłabym sobie żołądka, żeby schudnąć! To straszny pomysł. Życie nam daje stwórca, więc jeżeli chcemy być ładni, dbajmy o siebie od środka, dbajmy o naszą energię, o nasz mózg. Dbajmy też o naszą dietę. Poddanie się takiej operacji grozi śmiercią, a tym samym opuszczeniem najbliższych - powiedziała.

Dodała też, że rodziła trzy razy i trzykrotnie uniknęła śmierci, bo miała cesarskie cięcie. Zdaniem restauratorki operowanie się w momencie, gdy nie jest to ratowanie życia to  "arogancja wobec bliskich".

Big Boy wspiera Tomasza Sekielskiego

Zmniejszenie żołądka przez Sekielskiego skomentował też Big Boy, bohater programu "Gogglebox. Przed telewizorem". Przypomnijmy, że mężczyzna poddał się takiej samej operacji. Wcześnie ważył 244 kg, a dziś jest lżejszy o 166 kg.

Uważam, ze Tomek Sekielski bardzo dobrze zrobił. Ja mu kibicuje, żeby udało mu się schudnąć, żeby był zdrowy i żeby jego wydolność się poprawiła. Do takiej operacji trzeba być gotowym przede wszystkim psychicznie, bo najważniejszą rzeczą jest psychika w takiej sytuacji - powiedział w rozmowie z "Faktem".

Uściślił jednak, że operacja to dopiero początek, a "największą robotę musi wykonać człowiek, który się jej poddał".

Trzymamy kciuki za Tomasza Sekielskiego!

Magda Gessler też ostatnio schudła. Utratę kilogramów zawdzięcza jednak tańcom.

TU ZNAJDZIE SIĘ REKLAMA

Więcej o:
Komentarze (264)
Tomasz Sekielski zmniejszył sobie żołądek. Magda Gessler go krytykuje. "Arogancja wobec bliskich". Swoje dorzucił też Big Boy z "Gogglebox"
Zaloguj się
 • Gość: ellie

  Oceniono 309 razy 297

  A przecież mógł pan Sekielski niearogancko zejść za zawał. Wtedy byłoby po bożemu i rodzinnie...

 • Gość: Iga

  Oceniono 221 razy 211

  Najważniejsze, że rodzina go wspiera. A to co myśli jakaś tam pani Gessler (kto to w ogóle jest?) nie ma żadnego znaczenia.

 • Gość: jak

  Oceniono 190 razy 176

  To była operacja ratująca życie ty durna kobieto bo jemu nadwaga grozi śmiercią. Czzgo ku... pojąć nie możesz?

 • bogucjusz

  Oceniono 168 razy 156

  Gessler, wdajesz się w konkury z Suskim, kto powie bzdurę tygodnia?

 • Gość: mea

  Oceniono 115 razy 99

  taaa, deficytów w mózgu nie leczy się operacyjnie, ale kudłata mogłaby WIDOCZNIE schudnąć, bo ja tylko o jej chudnięciu słyszę, ale tego NIE WIDZĘ !!!! kudłata też mogłaby poddać się operacji zmniejszenia żołądka, bo inne formy chudnięcia jakoś jej nie wychodzą - lata lecą, kolana i stopy nie wytrzymują jej ciężaru, co widać na zdjęciach, więc niech nie gada bzdur !!! a miała nie pić alkoholu...

 • artau

  Oceniono 83 razy 77

  Arogancją wobec bliskich to jest udawanie nastolatki w wieku emerytalnym.
  Arogancją jest twierdzić, że się wie, kto "stworzył" człowieka, i jak ma postępować.
  Arogancją jest pchać się na ekran mając warunki na zmywak

 • alexcomp

  Oceniono 78 razy 72

  Debilka Magda G staje się wyrocznią "od wszystkiego", a sama mogłaby zrobić coś ze swoim wyglądem.

 • Gość: byłaotyła

  Oceniono 62 razy 58

  Gesslerowa może nie wie, ale otyłość też "grozi śmiercią i opuszczeniem bliskich" - w dodatku naraża ich na znoszenie trudu życia wokół chorej, przeżerającej wszystko osoby :/

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX