Barbara Kurdej-Szatan pokazała córkę Hannę. Wiedzieliście, że jest już taka duża?

Barbara Kurdej-Szatan na swoim Instagramie pokazuje głównie siebie. Tym razem jednak zrobiła wyjątek, bo zobaczyliśmy wyjątkową chwilę z życia jej męża i córki.

Barbara Kurdej-Szatanintensywnie przygotowuje się do występów w "Tańcu z Gwiazdami", nie zaniedbuje jednak swojego Instagrama. Wczoraj pojawił się na nim jej mąż, Rafał Szatan, oraz córeczka Hania.

Barbara Kurdej-Szatan pokazuje urocze zdjęcie męża i córki

Rafał Szatan i mała Hania zostali uchwyceni na zdjęciu w wyjątkowy sposób. Nic dziwnego, że Basia Kurdej-Szatan pokazała właśnie to zdjęcie.

 

Jej fani - co zrozumiałe - są zachwyceni, od razu pospieszyli z komentarzami, wśród których próżno szukać negatywnego:

Najpiękniejszy widok - ojciec i córka :)
Chwilo trwaj!
Taki widok rozczula
Przepiękne zdjęcie, niepotrzebny nawet opis

I rzeczywiście, Barbara Kurdej-Szatan pozostawiła piękną fotografię bez zbędnych opisów. Ten widok mówi sam za siebie, my jednak zwróciliśmy uwagę na jedną rzecz - zauważyliście, jak duża jest już Hania?

Basia i Rafał Szatan wzięli ślub w 2011 roku i już rok później doczekali się córeczki. Hania ma zatem aż 7 lat i wygląda jak mała kopia swojej sławnej mamy. Mimo młodego wieku, ma już za sobą kampanię reklamową u boku Barbary Kurdej-Szatan, pojawiła się też jako statystka w serialu "W rytmie serca".

Barbarę Kurdej-Szatan i jej męża Rafała niebawem zobaczymy w "Tańcu z Gwiazdami". Czy się stresują?

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.