Salma Hayek wygina się zmysłowo, oblewana przez fale. Aż trudno uwierzyć, że ma 52 lata! To jej prezent dla fanów

Salma Hayek podziękowała fanom za wierność w szczególny sposób. Dodała nagrania samej siebie, w kostiumie kąpielowym, oblewanej przez fale. Wyszła niewiarygodnie seksownie.

Salma Hayek od lat dla wielu jest symbolem seksu i chyba w tej kwestii nic się nie zmieni jeszcze długo. Aktorka ma 52 lata i wciąż zachwyca. Na Instagramie dodała nagrania, jak leży na brzegu plaży, a fale obmywają jej piękne ciało.

Salma Hayek na plaży zalewana przez fale

Salma Hayek w naprawdę wyjątkowy sposób postanowiła podziękować swoim fanom na Instagramie. Jest ich tam niemało, bo ponad 11 milionów. Dodała nagrania, które, jak sama napisała, są ruchomym zapisem ostatnio pokazanych zdjęć z plaży. Fotki te cieszyły się gigantyczną popularnością (mają prawie milion polubień!), dlatego też Salma pokazała, jak to wyglądało naprawdę w wersji wideo. A my możemy tylko westchnąć z zachwytu, bo jest na co popatrzeć:

Zobacz wideo

Piękna aktorka aktywnie korzysta z Instagrama, gdzie możemy podglądać niekiedy jej życie prywatne, prócz kampanii reklamowych i pracy nad kolejnymi filmami. Salma Hayek ostatnio kilka razy chwaliła się już kąpielami w morzu, ale chyba pierwszy raz pokazała się z tak pięknej i zmysłowej strony.

Cel życia: mając 52 lata, wyglądać jak Salma Hayek.

Więcej o:
Komentarze (40)
Salma Hayek wygina się zmysłowo, oblewana przez fale. Aż trudno uwierzyć, że ma 52 lata!
Zaloguj się
 • Gość: Maga

  Oceniono 12 razy 10

  Ludzie, przecieź to jest słabe! Dojrzała kobieta, która ma za sobą dorobek filmowy pokazuje nam filmik, którym sprowadza się do jedniodnowych gwiazdek!

 • Gość: Siwa

  Oceniono 7 razy 5

  Przecież to wygląda,jakby ona się utopiła z tymi zamkniętymi oczami-straszne i przetażakąca :( Brrrrr

 • Gość: Bąk

  Oceniono 11 razy 5

  Tak. Chcę to oglądać. To jest piękne. A nie te piegi z rusin czy flaczki muszy, fuj.

 • felicjan.dulski

  Oceniono 6 razy 4

  A to Szelma!

 • dodosdontquack

  Oceniono 2 razy 2

  sztuczne cyce jak donice

 • lukasz_patrykus

  Oceniono 14 razy 2

  dobrze, że podpisali że to Salma, bo obejrzeniu filmiku, przysiągłbym ze to nasza sklepowa z Biedry jest podmywana przez Wisłę :-)

 • katadal

  Oceniono 5 razy 1

  Żona (47 lat) zostawiła mnie na dwie noce i ględzi, że na pewno wymieniam Ją na młodszy model. A tu taka niespodzianka...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX