Kylie Jenner na premierze dokumentu o Travisie. Wyglądała EKSTRA, ale Stormi skradła całą uwagę. To jest dopiero słodziak

Kylie Jenner i Travis Scott pojawili się na premierze dokumentu Netflixa pt. "Travis Scott: Mamo, potrafię latać". Razem z nimi przyszła też mała Stormi, na którą patrzyli wszyscy.

Travis Scott był gościem specjalnym na premierze nowego dokumentu Netflixa pt. "Travis Scott: Mamo, potrafię latać". Główny bohater produkcji zabrał na premierę swoją partnerkę, Kylie Jenner oraz córeczkę - Stormi.

Kylie Jenner, Travis Scott i Stormi na premierze

Kylie Jenner, Travis Scott i ich córka Stormi pojawili się na premierze 27 sierpnia w Kalifornii. Kylie założyła obcisłą, białą sukienkę za kolano, z odkrytymi plecami i białe szpilki. Travis Scott zaprezentował się w brązowym garniturze i czarnej koszuli. A mała Stormi?

Po pierwsze skradła show uroczymi minami. Po drugie mała ubrana była w dopasowany kostiumik w kolorach moro (choć, jeśli ktoś się bardzo przyjrzy, to zauważy we wzorze plastry boczku na zielonym tle). Do tego mama dała jej do ręki maleńką czarną torebkę. Było to pierwsze wielkie wyjście rocznej Stormi Webster na czerwony dywan. Do tej pory poznaliśmy małą z Instagrama jej mamy.

Travis i Kylie nie ograniczyli się do zapozowania na ściance. Raper łapał swoja partnerkę za pupę, przytulał ją i Stormi.

Netflix stworzył dokument "Travis Scott: Mamo, potrafię latać"

Dokument "Travis Scott: Mamo, potrafię latać" pokaże widzom pracę rapera nad jego albumem "Astroworld", który był nominowany do nagrody GRAMMY. Zobaczymy jednak Travisa nie tylko od strony zawodowej, ale również prywatnej. A to oznacza, że znajdzie się w dokumencie również jego związek z Kylie Jenner i narodziny Stormi.

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.