Dominika Ostałowska w "Jaka to melodia?". Wzięła udział w nagraniach do odcinka specjalnego. To pierwsza okazja od dawna, by zobaczyć ją "na żywo"

Dominika Ostałowska wzięła udział w nagraniu do odcinka specjalnego programu "Jaka to melodia?". Mamy najnowsze zdjęcia z planu.

O Dominice Ostałowskiej długo było cicho. W sierpniu aktorka powróciła jednak na Instagrama, czym wzbudziła niemałe poruszenie. Jej konto znów zaczęło być aktywne i pojawiają się na nim zdjęcia gwiazdy. Teraz zobaczyliśmy nowe fotografie Dominiki, tym razem z nagrań do programu "Jaka to melodia?".

ZOBACZ TAKŻE: Dominika Ostałowska powróciła na Instagrama i zaskoczyła swoją metamorfozą. Sporo schudła. "Superzmiana, tak trzymać"

Dominika Ostałowska w "Jaka to melodia?"

Aktorka wzięła udział w odcinku specjalnym popularnego programu muzycznego "Jaka to melodia?". Gwiazda na tę okazję wybrała luźną stylizację. Założyła oversize'ową bluzkę w kolorze szmaragdowym oraz ciemne, luźne bojówki.

Dominika Ostałowska prezentuje się bardzo dobrze, widać, że świetnie czuje się w swobodnej stylizacji. Wbrew temu, co można było zobaczyć na jej ostatnim zdjęciu na Instagramie, nie przeszła w ostatnim czasie metamorfozy. Naszym zdaniem wygląda świetnie.

Dominika OstałowskaDominika Ostałowska KAPIF.pl

Gwiazdy w show-biznesie często przechodzą metamorfozy. Nie tylko Karolinie Szostak udało się spektakularnie schudnąć. Zobaczcie, kto jeszcze wygląda teraz lepiej niż kiedyś.

JP

Więcej o: