Jennifer Lopez zawsze jest perfekcyjna, ale tym razem zaliczyła wpadkę. Wyglądała modnie, ale chyba było jej zbyt gorąco

Jennifer Lopez na premierze filmu "Ślicznotki" wygląda spektakularnie, ale nie obyło się bez wpadki. Piosenkarka spociła się pod pachami.

Jennifer Lopez w lipcu tego roku skończyła 50 lat. Gwiazda nie zwalnia jednak tempa. Układa się jej zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Na początku marca piosenkarka zaręczyła się ze swoim partnerem.

Zanim jednak J.Lo po raz czwarty stanie na ślubnym kobiercu, najpierw będziemy mogli zobaczyć ją w filmie "Ślicznotki", gdzie wcieliła się w postać doświadczonej striptizerki. Uroczysta premiera produkcji miała miejsce w minioną niedzielę w Los Angeles.

Jennifer Lopez na premierze filmu "Ślicznotki"

Na tę okazję J.Lo wybrała skórzaną kreację w ciemnym, śliwkowym kolorze. Do tego beret na głowie w tym samym odcieniu... nic dodać, nic ująć! Gwiazda jak zwykle zachwyciła mistrzowskim stylem. 

Niestety, nie obyło się bez wpadki. Mimo że Lopez wyglądała spektakularnie, to sądząc po zdjęciach zrobionych fotoreporterów, musiało być jej w tym komplecie zdecydowanie za gorąco. Gdy się uważniej przyjrzycie, zauważycie pod pachami niewielkie plamy. Cóż... zdarza się każdemu. W końcu jesteśmy tylko ludźmi, prawda? J.Lo także!

embed

Nie tylko Jennifer Lopez zaliczyła wpadkę na czerwonym dywanie. Spocone pachy, niewydepilowane bikini, metka przy sukience... Zobacz wideo:

Zobacz wideo

"Ślicznotki". Kiedy premiera w Polsce?

Film powstał w oparciu o artykuł "The Hustlers at Scores" autorstwa Jessiki Pressler, który został opublikowany w "New York Magazine" w 2015 roku. Opisała w nim działania pracownic klubu ze striptizem, które wspólnie łączyły siły, a ich głównymi klientami byli finansiści z Wall Street. Jego polska premiera została zaplanowana na 11 października 2019 r.

MM

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>>>