Ile kosztują bilety na koncert Roksany Węgiel? Najtańsze są na każdą kieszeń, ale te najdroższe... to już inna bajka

Roksana Węgiel zarabia niemało, ale okazuje się, że wcale nie na koncertach. Ile kosztują bilety? Ceny robią wrażenie.

Roksana Węgiel ma tylko 14 lat a już jest krajową gwiazdą. Występuje w programach muzycznych, jest twarzą kampanii reklamowych, niebawem będzie jedną z prowadzących Eurowizję Junior w Gliwicach. Za wszystkie te aktywności młoda Roxie zarabia niemałe pieniądze, a przecież jeszcze znajduje czas, żeby koncertować w całej Polsce. I tu miła niespodzianka - bilety na koncerty Roksany Węgiel wcale nie są tak horrendalnie drogie, jak można wnioskować po jej sławie.

Bilety na koncerty Roksany Węgiel - jakie są ceny?

Roxie w październiku odbędzie trasę koncertową po najważniejszych polskich miastach. Zagra osiem koncertów i ceny biletów nie są bardzo wygórowane, jak na niezbyt zasobne kieszenie nastolatek.

50-60 złotych za koncert to, sami przyznacie, nie jest szczególnie dużo i każdego młodego fana, jeśli będzie odkładał pieniądze przez pewien czas, będzie stać na bilet. Dodatkową opcją są bilety rodzinne, kiedy dorosły wchodzi za półdarmo, jeśli opiekuje się dwójką dzieciaków. Schody naturalnie zaczynają się, kiedy młody fan chce czegoś więcej, niż zwykłego koncertu.

 

Bilety VIP na koncert Roksany Węgiel

W sprzedaży są trzy dodatkowe opcje, sprzedawane prócz biletów na koncert. Opcja najtańsza - Meet&Greet VIP - kosztuje 200 złotych (a jeszcze trzeba dokupić sam bilet na koncert) i upoważnia do krótkiego spotkania z Roksaną Węgiel w tłumie innych fanów, których było na to stać. Do tego otrzymujemy fanowski gadżet.

Jeśli ktoś ma 300 złotych (i jeszcze 50 na bilet), to ma wtedy możliwość nie tylko spotkać się z Roxie, ale również uczestniczyć w próbie i nagrać z wokalistką coś na swojego Tik Toka. No i również dostajemy wtedy gadżet.

Ale najbardziej wykosztują się rodzice tych nastolatków i dzieci, które wymarzą sobie wejście na backstage. Taka atrakcja kosztuje aż 1000 złotych (i wciąż w tej cenie nie ma biletu na koncert), ale dzięki temu wszystkie powyższe atrakcje są zapewnione oraz wejście na tyły koncertu.

I nie ma znaczenia, czy koncert odbędzie się w Warszawie czy w Opolu - ceny biletów na trasę The X Tour Roxie są wszędzie takie same. Sporo? Na szczęście na sam koncert stać będzie właściwie każdego, a przecież nie każdy musi od razu trafić na backstage koncertu Roksany.

A tak Roksana Węgiel prezentowała się na ramówce TVP tydzień temu!

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.