Magda Gessler surowo oceniła udział Beaty Kozidrak w spocie Netfliksa. Wbiła koleżance szpilę: To było kiczowate!

Beata Kozidrak zastąpiła Magdę Gessler w spocie serialu "Orange Is the New Black". Restauratorce nie za bardzo podoba się rola piosenkarki i uznała, że wyszło kiczowato.

Pod koniec lipca Beata Kozidrak wystąpiła w wideo Netfliksa promującym nowy sezon serialu "Orange Is The New Black". Pojawiła się w nim w mini i drogich szpilkach. Piosenkarka nie tylko zagrała więźniarkę, lecz także zaśpiewała fragment jednego ze swoich największych przebojów "Lola, Lola". Pisaliśmy o tym TUTAJ.

Magda Gessler o Beacie Kozidrak w spocie

Choć spot został entuzjastycznie przyjęty przez internautów, to nie wszystkim się spodobał. Dość surowo oceniła go Magda Gessler, która w zeszłym roku wcieliła się w więźniarkę i odegrała scenę w kuchni Red, która jest odpowiedzialna za stołówkę skazanych.

Było trochę kiczowate. Niepotrzebna była tam rola samej Beaty w Beacie - powiedziała w rozmowie z portalem Przeambitni.pl.

Uznała, że kwestie wokalne, jakie wykonała Beata, były niepotrzebne:

Wydaje mi się, że fajniej by było, jakby zostawiła ten swój śpiew i była po prostu więźniarką. Wtedy fajniej by to wyszło - dodała.

Dziennikarz zasugerował wtedy, żeby połączyły siły w jednym spocie. Niestety, choć byłby to na pewno prawdziwy hit, to do tego nie dojdzie. Magda Gessler stanowczo odmówiła.

Nie, żadne razem. Ja jestem indywidualistką, a Beata ma swoją bardzo dużą osobowość. Niech ona idzie sobie swoją złotą drogą, a ja idę swoją - odparła ze szczerością.

My bardzo żałujemy, że zajęła w tym temacie tak stanowcze stanowisko. Wyobrażacie sobie je razem w jednym nagraniu?

Beata Kozidrak w więzieniu z serialu "Orange is the New Black". Zastąpiła Magdę Gessler

Zobacz wideo

AW