Melania Trump dała buziaka premierowi Kanady. Wszystko na oczach Donalda Trumpa. Jego reakcja? Mówi wszystko

Kolejny dzień spotkań grupy G7 za nami. Najważniejsi politycy na świecie przyjechali z partnerkami, i to one skradły show. Melania Trump i Brigitte Macron wolały towarzystwo nie swoich mężów.

Zgodnie ze zwyczajem, politycy na szczyt grupy G7 przyjechali ze swoimi najbliższymi. Donald Tusk zabrał żonę Małgorzatę, Donald Trump Melanię, Emmanuel MacronBrigitte. Była również Angela Merkel, ona jednak na tego typu spotkania przyjeżdża bez męża. W niedzielny wieczór wszyscy ustawiali się do pamiątkowego zdjęcia i powitaniom nie było końca. Prym wiodły pierwsze damy, ale Donald Trump też próbował być szarmancki.

Melania Trump całuje Justina Trudeau, Brigitte Macron - Donalda Trumpa

Fotoreporterom udało się uchwycić komiczną scenę, w czasie której Melania Trump witała się na oczach męża z jednym z najprzystojniejszych polityków na świecie - premierem Kanady Justinem Trudeau.

Melania Trump całuje Justina Trudeau, Donald Trump się zawiesił a Brigitte Macron robi wielkie oczyMelania Trump całuje Justina Trudeau, Donald Trump się zawiesił a Brigitte Macron robi wielkie oczy Andrew Parsons / i-Images / ,Andrew Parsons / i-Images/i-images/East News

Na kolejnych fotografiach chwilę po przywitaniu widać, że pierwsza dama USA i premier Kanady świetnie się rozumieją i przyjemnie im się ze sobą rozmawia. Rozproszony na chwilę Donald Trump nic nie zauważył, zauważyła za to Brigitte Macron - tylko spójrzcie na jej minę.

Brigitte Macron widzi Melanię Trump i Justina TrudeauBrigitte Macron widzi Melanię Trump i Justina Trudeau Andrew Parsons / i-Images / ,Andrew Parsons / i-Images/i-images/East News

Dla równowagi dodamy, że Brigitte Macron obdarzyła prezydenta USA soczystym buziakiem w policzek - również na oczach swojego męża. Zgodnie z dobrym zwyczajem w czasie takich powitań całowane jest najczęściej powietrze w okolicy policzka, ale jak widać, Brigitte się tym nie przejmuje.

Szczyt G7 - Brigitte Macron całuje Donalda TrumpaSzczyt G7 - Brigitte Macron całuje Donalda Trumpa Christian Hartmann / AP

Stawkę zamyka sam Donald Trump, który witał się z Angelą Merkel. Wczuł się:

Szczyt G7 - Donald Trump całuje Angelę MerkelSzczyt G7 - Donald Trump całuje Angelę Merkel Christian Hartmann / AP

Patrząc na nich wszystkich można odnieść wrażenie, że atmosfera jest bardzo dobra i wszyscy bardzo się lubią. Nie to, co nasze gwiazdy:

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (29)
Melania Trump dała buziaka premierowi Kanady. Wszystko na oczach Donalda Trumpa. Jego reakcja? Mówi wszystko
Zaloguj się
 • Gość: Mateuszek Giappetto 500+

  Oceniono 23 razy 19

  Postawi mur jak z Meksykiem, no bo przeciez nie zbombarduje Kanady. Za duży kraj...

 • rasta-mw

  Oceniono 16 razy 16

  Trump "całujący" nos Merkelowej, prawie spadłem z fotela ;)) Mimo to nadal nie wiem o co chodziło autorowi tej "relacji" ;)

 • Gość: Barbara

  Oceniono 18 razy 8

  Biedna Angela 😝

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 3

  Dobrze, że chociaż tam, nie ma podziałów na sorty.

 • student_zebrak

  Oceniono 2 razy 2

  a stojacy za nimi Morrison ma niezla zabawe :D

 • Gość: Alli

  Oceniono 2 razy 2

  Większych idiotyzmów już nie mogło być !
  Wszyscy z wszystkimi się witają,a najlepsze to z Angela... Prezydent Trump robi zawsze jakieś miny

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  No i co z tego że mu dała?Przynajmniej jakiś odmiana.A trampek niech się z małpką makarona ślini i z makrelą.Ech ta Melania,rasowa samica.Pomarzyć można

 • olal.bana.gw

  Oceniono 7 razy 1

  wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazuja ze kanadyjski bikiniarz pojdzie w skarpetkach w wyborach w listopadzie w Kanadzie. Nastapily duze roznoce miedzyn obiecankami a tym co zrobil. Zawalil nawet legalizacje trawki. Nie tak mialo byc. Cale polacie kraju maja wkrwionych obywateli. Sprawa imigracji to totalne dno.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX