Beckhamowie bawią się na luksusowym jachcie Eltona Johna. Dzieci szalały, a David próbował wrzucić Victorię do wody. Działo się!

Victoria i David Beckhamowie razem z dziećmi wybrali się na zasłużone wakacje. Ostatnio spędzili dzień w towarzystwie Eltona Johna na jego luksusowym jachcie we Francji.

Kilka dni temu pisaliśmy o tym, że Victoria i David Beckhamowie spędzają wakacje na luksusowym jachcie we Włoszech. Na swoich kanałach udostępnili wiele zdjęć i nagrań, przez co łatwo było zauważyć, że cała rodzina bawi się świetnie. Największą uwagę przykuły jednak zdjęcia, na których projektantka i piłkarz nie szczędzili sobie czułości. Jak się okazuje, wakacje Beckhamów wciąż trwają w najlepsze.

ZOBACZ WIĘCEJ: Victoria i David Beckham na wakacjach z dziećmi. Czułościom nie było końca. To pierwsze ich takie zdjęcia od dawna

Victoria i David Beckham na jachcie Eltona Johna

Ostatnio paparazzi przyłapali Beckhamów na jachcie Eltona Johna w Antibes, we Francji. Wszyscy bawili się wyśmienicie, ale najwięcej frajdy miał chyba sam piłkarz. Na zdjęciach widzimy jak David co chwile wskakuje z łodzi do wody - sam lub w towarzystwie dzieci. Próbował też chyba namówić na to Victorię, jednak ona zdecydowanie się opierała i wolała towarzystwo Eltona. Para nie kryła się również z czułościami. Paparazzi zrobili im zdjęcia, kiedy półnagi Beckham całował Victorię.

David na bieżąco relacjonował rodzinny dzień na InstaStories. Piłkarz postanowił delikatnie zażartować ze swojej żony, która na łódkę założyła bardzo stylową kreację, a wszyscy dookoła byli w strojach kąpielowych. Victoria jest w końcu projektantką - moda przede wszystkim!

Victoria BeckhamVictoria Beckham instagram/davidbeckham

Przyjaźń Beckhamów i Eltona Johna

David Beckham opublikował na Instagramie wspólne zdjęcie z Eltonem Johnem. Okazało się, że mężczyźni znają się już 24 lata i cały czas się przyjaźnią.

Znamy się 24 lata, a śmiejemy się jak pierwszego dnia.
 

Tak Beckhamowie spędzają tegoroczne wakacje:

Zobacz wideo

KB