Edyta Pazura na wakacjach z Cezarym i trójką dzieci. Pochwaliła się zdjęciem, ale fani zwrócili uwagę na coś innego. "Opis wymiata"

Pazurowie podczas wakacji nie mają czasu na leniuchowanie. Wyjazd z trójką dzieci to nie lada wyzwanie. Edyta zachwyca się mężem i wymienia jego zalety, ale siebie docenia jeszcze bardziej.

Edyta Pazura i Cezary Pazura wraz z trójką dzieci wypoczywają właśnie na wakacjach. 10-letnia Amelia, 7-letni Antoni oraz roczna Rita z pewnością codziennie stawiają przed rodzicami wiele wyzwań, tym bardziej poza domem w czasie urlopu. I choć mogłoby się wydawać, że zapanowanie nad trójką dzieci nie jest takie proste, to Edyta postanowiła obalić tę teorię.

ZOBACZ TAKŻE: Edyta Pazura poleciała na wakacje do Turcji i już tego żałuje. Oberwało się też hotelowi

Edyta Pazura zachwyca się zaradnym mężem

Gwiazda na swoim profilu na Instagramie relacjonuje rodzinny wyjazd. Pochwaliła się zdjęciem z Cezarym i zaczęła go wychwalać. Według niej mąż świetnie radzi sobie w roli ojca, a zarazem opiekuna dzieci. Żona aktora podkreśla, że jej ukochany jest wielozadaniowy.

Rodzinne wakacje z trójką dzieci czyli: PO LEWEJ: stróż, złota rączka, animator, sprawiedliwy sędzia dziecięcych konfliktów, babysitter, avenger, pogromca złych snów, ratownik, nauczyciel tańca, tragarz, przewodnik, specjalista do zadań specjalnych.

Edyta nie zapomniała również wymienić swoich mocnych stron i cech, które przydają się na wyjeździe z dziećmi.

PO PRAWEJ: pielęgniarka, lekarka, księgowa, organizatorka, nauczycielka, korepetytorka, kucharka, dietetyk, stróż prawa i dobrych obyczajów, animatorka, dekoratorka wnętrz, gasiciel pożarów i konfliktów, super kobieta, czarodziejka, kosmetyczka, nauczycielka tańca, bajkopisarka, karmicielka, fryzjerka, technik, informatyk, komputerowiec, praczka, sprzątaczka, specjalistka w sytuacjach kryzysowych - napisała Edyta.
 

Fani w komentarzach zachwycają się małżeństwem.

Po prostu POWER COUPLE!
Czyli duet idealny.
Opis wymiata.
Jednym słowem SUPER HEROES!

Z pewnością bycie rodzicem trójki małych dzieci nie jest proste, ale Edyta i Cezary świetnie się uzupełniają i dają radę!

Edyta Pazura pochwaliła się uroczym filmikiem. Pokazała, jak Cezary smaruje kremem do opalania swoją małą córeczkę.

Zobacz wideo

JP

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.