Weronika Rosati dawno nie pokazała tak wiele ciała. W cekinowym bikini wyglądała obłędnie. Fani: Idealna figura i niebanalna uroda

Weronika Rosati zrobiła fanom miłą niespodziankę. Aktorka opublikowała odważne zdjęcia z wakacji.

Weronika Rosati chętnie dzieli się ze swoimi fanami tym, co aktualnie dzieje się w jej życiu. Na Instagramie publikuje głównie zdjęcia z podróży i z planów filmowych. Nie brakuje również fotografii małej Elizabeth. Jednak ostatnio aktorka postawiła na znacznie odważniejsze kadry.

Mimo że Weronika jest niezwykle zapracowaną osobą, zawsze córkę stawia na pierwszym miejscu. Niedawno zabrała Elizabeth na wakacyjny spacer po zoo:

Weronika Rosati zachwyca ciałem w bikini

Aktorka postanowiła trochę odpocząć od pracy na planie i wybrała się na zasłużone wakacje. Na jej instagramowym profilu pojawiły się zdjęcia, na których pozuje na piaszczystej plaży. Rosati miała na sobie cekinowe bikini, które podkreśliło jej biust oraz płaski brzuch. Oczywiście Weronice towarzyszyła córeczka.

Pod fotografią od razu pojawiły się komentarze, w których internauci zachwycali się zjawiskową Weroniką.

Idealna figura i niebanalna uroda.
Jesteś zniewalająco piękna.
Od zachwytu nad tym strojem aż rozbolała mnie głowa - pisali zachwyceni fani.

Nie sposób się nie zgodzić z takimi komentarzami. My również patrzymy z zazdrością na tak zgrabną sylwetkę aktorki.

AD

Więcej o:
Komentarze (79)
Weronika Rosati dawno nie pokazała tak wiele ciała. W cekinowym bikini wyglądała obłędnie. Fani: Idealna figura i niebanalna uroda
Zaloguj się
 • Gość: Mateuszek Giappetto 500+

  Oceniono 38 razy 24

  Polska myślicielka kontempluje na zasłużonych wakacjach przeczytane wlasnie książki Camille Paglii albo Thomasa Pikettego. Piękny widok!

 • Gość: Ryt

  Oceniono 51 razy 21

  Gdzie wy te piękno w niej widzicie. Ona ma zawziety wyraz twarzy. Nie daj Boże taka spotkać na swojej drodze.

 • Gość: Patka

  Oceniono 36 razy 18

  Idealnie . Brakuje jej tylko mózgu i talentu śle to szczegół

 • Gość: Gorzkie żale

  Oceniono 24 razy 18

  Moja siostra jest taka piękna, a ja zawsze kartofel do roboty. Pamiętam taki tekst, że moim obowiązkiem jest dbać o tak piękną istotę, bo ja wiadomo. Przykro? - po latach już nie, ale jako młoda dziewczyna - koszmar. Wszyscy "koledzy" kolegowali się ze mną, a wzdychali do siostry. Najgorzej, że bardzo kochamy i kumplujemy się z siostrą, a ludziska nie dali żyć. W końcu poznałam "zboczeńca", który stwierdził, że jestem piękna. I dzisiaj jestem piękna, bo uwierzyłam w końcu w siebie, a niedomogów nie zauważam.

 • Gość: Anka

  Oceniono 30 razy 16

  to nie jest idealna figura. w takiej pozycji nie widać, że nie ma ani centymetra wcięcia w talii czy bioder, jest jak kołek. jedynie cycki ma fajne. ale wciąż to wszystko nie ma znaczenia, bo wnętrze tej pani jest robaczywe jak śliwka.

 • marykownow

  Oceniono 21 razy 15

  Jak ona mówi aktorka i cały czas "mie" zamiast "mnie"

 • Gość: mm

  Oceniono 23 razy 13

  Co z tego, ze cycki pokaze, jak pod kopuła hula wiatr, talentu brak, a to tego lubi żyć na czyjś koszt. Omijać z daleka!

 • Gość: Ja

  Oceniono 27 razy 13

  Szuka sponsora co sięgnie dla Werci do wora!

 • Gość: jytre

  Oceniono 36 razy 12

  okropne babsko zakochane w sobie

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX