Ewelina Lisowska pokazała się bez makijażu na Instagramie. "Mam 28 lat, ale problemy skórne jak u nastolatki". Zdradziła ich przyczynę

Ewelina Lisowska nie boi się pokazać bez makijażu. I słusznie, bo bez niego również jest piękna.

Ewelina Lisowska szturmem podbiła polski show-biznes biorąc udział w 2. edycji "X Factor". Programu nie wygrała, jednak patrząc na to, jak radzą sobie niektórzy zwycięzcy, to wokalistka nie ma na co narzekać. Gwiazda jest bardzo aktywna na Instagramie, gdzie śledzi ją już blisko 250 tysięcy osób. Ostatnio pochwaliła się w sieci, jak spędziła 28 urodziny.

Ewelina Lisowska bez makijażu

Urodziny ma się tylko raz do roku, a więc chłopak Lisowskiej zadbał o to, aby ten dzień był dla niej naprawdę wyjątkowy. Aleksander Ilczuk od rana obdarowywał swoją ukochaną prezentami. Zaczęło się od biletów na koncert Christiny Aguilery i zawieszki Louis Vuitton. Później przyszedł czas na luksusową biżuterię. Wieczorem wokalistka odwiedziła rodzinny dom, gdzie czekał na nią tort i balony w kształcie cyfr 2 i 8.

W międzyczasie piosenkarka wrzuciła też do sieci zdjęcie, na którym jest bez makijażu. Jak się okazuje, pomimo wieku nadal zmaga się z trądzikiem.

Ewelina Lisowska bez makijażuEwelina Lisowska bez makijażu Instgaram/ewelinalisowskaofficial

Wokalistka bierze obecnie udział w programie "Twoja Twarz brzmi znajomo", w którym to uczestnicy często mają na sobie mocny makijaż oraz maski. Jak zdradziła, to właśnie one są powodem niedoskonałości. Trzeba przyznać, że polskie gwiazdy rzadko kiedy pozwalają sobie na taką szczerość i naturalność w mediach społecznościowych. Ewelina, brawa za odwagę, a przy okazji... wszystkiego najlepszego! :)

Ewelina Lisowska wygrała "Taniec z gwiazdami", ale kilka wcześniej chyba nikt by się tego nie spodziewał. Zobaczcie, te ruchy!

Zobacz wideo