Madzia z "Big Brothera" weźmie udział w nowej edycji "Azji Express". Zabierze ze sobą Oleha?

Madzia Wójcik po wygranej w "Big Brotherze" weźmie udział w nowym programie TVN-u. Tym razem pojedzie w podróż za jednego dolara dziennie.

Madzia Wójcik zdobyła popularność dzięki wygranej w "Big Brotherze". Zwyciężyła ostatnią edycję i teraz prężnie rozwija swoją karierę w show-biznesie. Początkująca gwiazda nie zamierza długo odcinać kuponów od programu, w którym wystąpiła. Już niedługo zobaczymy ją w kolejnym show TVN. Jednak tym razem może nie być tak uśmiechnięta i wesoła jak w "BB".

Madzia z "Big Brothera" wystąpi w "Azji Express"

Jak udało się dowiedzieć "Super Expressowi", Madzia Wójcik weźmie udział w hitowym programie "Azja Express".

Nie wiadomo jeszcze, kto będzie towarzyszył sympatycznej blondynce w programie. Spekuluje się, że wybór może paść na jej partnera Oleha Riaszeńczewa, którego poznała w "Big Brotherze" - podaje tabloid.
 

Fani "Big Brothera" z pewnością pamiętają, że zwyciężczyni spędzała wiele godzin nad zrobieniem perfekcyjnego makijażu. W podróży, która czeka ją w programie "Azja Express", Madzia nie będzie miała czasu nawet porządnie się umyć, a co dopiero stworzyć idealny make-up. Myślicie, że Wójcik poradzi sobie w show, czy może szybko się podda? My w nią wierzymy i nie możemy doczekać się nowej edycji, która startuje wiosną 2020 r.

Madzia wygrała program "Big Brother". Po wyjściu z domu Wielkiego Brata bała się reakcji rodziców na jej zachowanie w show. W rozmowie z Plotkiem wyjaśniła dlaczego.

Zobacz wideo

JP