Victoria i David Beckham na wakacjach z dziećmi. Czułościom nie było końca. To pierwsze ich takie zdjęcia od dawna

Victoria i David Beckham razem z dziećmi wybrali się na luksusowe wakacje do Włoch. Na swoich InstaStories pokazali wiele prywatnych zdjęć i nagrań.

W ciągu kilku ostatnich lat pojawiło się wiele plotek mówiących o tym, że małżeństwo Victorii i Davida Beckhamów przechodzi kryzys. Jednak w lipcu para świętowała 20. rocznicę ślubu. Mimo że oboje poświęcali dużo czasu sprawom zawodowym, to i tak na pierwszym miejscu zawsze stawiali rodzinę. Victoria i David razem z dziećmi wybrali się na luksusowe wakacje do Włoch. Dzięki ich relacjom na Instagramie widać, że bawią się świetnie!

ZOBACZ WIĘCEJ: Victoria i David Beckham 20. rocznicę ślubu świętowali z rozmachem, bo w Pałacu wersalskim. Później już na luzie wybrali się na koncert

Victoria i David Beckham przytulają się na jachcie

Beckhamowie razem z dziećmi - Brooklynem, Romeo, Harper i Cruzem - wypoczywają na luksusowym jachcie. Dawno nie pokazali tyle prywatnych fotografii i nagrań, co w ciągu tego wyjazdu! Victoria i David co chwilę publikują rodzinne zdjęcia, a nawet te nieco bardziej romantyczne. W szczególności jedno ujęcie przykuło naszą uwagę. Pijąca wino Victoria, która siedzi na nodze półnagiego Davida. Widać, że urlop im służy, bo wyglądają na bardzo szczęśliwych.

Cała rodzina świetnie bawiła się, uprawiając sporty wodne. Victoria i David zdecydowali się również na jogę. Ku zaskoczeniu projektantki, piłkarz radził sobie naprawdę dobrze!

Tak rodzina Beckhamów spędza wakacje:

Zobacz wideo

Beckhamowie na wakacjachBeckhamowie na wakacjach instagram/victoriabeckham

KB