Katy Perry i Orlando Bloom na premierze "Carnival Row". Przyjrzeliśmy się piosenkarce bliżej. Czyżby przesadziła z medycyną estetyczną?

Katy Perry i Orlando Bloom pojawili się na premierze serialu "Carnival Row". Największą uwagę zwróciła jednak twarz piosenkarki, która zdaje się być bardzo wygładzona.

Katy Perry i Orlando Bloom bardzo dbają o swoje życie prywatne, dlatego ich każde wspólne wyjście to sensacja dla czekających paparazzi. Ostatnio para pojawiła się na premierze serialu "Carnival Row", w którym Bloom wcielił się w rolę Rycrofta Philostrata. Jednak to nie on zwrócił największą uwagę na czerwonym dywanie.

Katy Perry korzysta z zabiegów medycyny estetycznej?

Orlando na premierę założył dopasowany granatowy garnitur i czarny krawat. Katy postawiła na długą, pastelową sukienkę z dosyć wyciętym dekoltem. Jednak zaniepokoiła nas jej... twarz. Piosenkarka wyglądała tak, jakby przesadziła z zabiegami medycyny estetycznej. A może to kwestia źle dobranego makijażu?

Katy PerryKaty Perry =Xavier Collin/Image Press Agency/Splash News / SplashNews.com / @Xavier Collin/Image Press Agency/Splash News / SplashNews.com/Ea

Zobaczcie gwiazdy, które postanowiły powiększyć sobie usta:

Zobacz wideo

Co myślicie o wyglądzie piosenkarki?

KB

Więcej o: