Klara Lewandowska daje czadu na treningu. To wcale nie są ćwiczenia dla początkujących! "Jestem z niej totalnie dumna"

Trwa Healthy Mama Camp, czyli sportowy obóz dla mam z dziećmi organizowany przez Annę Lewandowską. W DOJO Stara Wieś nie zabrakło Klary Lewandowskiej, która również nie odpuściła sobie treningu.

Anna Lewandowska nie ma czasu na odpoczynek. Niedawno skończyła prace nad tajemniczym projektem, a teraz wyruszyła do DOJO Stara Wieś, by rozpocząć słynny już obóz Camp by Ann, tym razem dla mam i ich dzieci. Skoro uczestniczki są ze swoimi pociechami, to i "Lewa" na sportowy obóz zabrała Klarę Lewandowską. Myślicie, że dwulatka wynudziła się, gdy jej mama prowadziła treningi? Oj, nic z tych rzeczy.

Klara Lewandowska ćwiczy z "Lewą"

Co zabawne, Klara chyba nie jest już początkującą sportsmenką. Ćwiczenia, które wykonuje, mogą zawstydzić niejednego dorosłego. Sami zobaczcie, a w szczególności zwróćcie uwagę na tzw. rolowanie. Widać, że uczyła się od najlepszych.

Zobacz wideo

Można nawet powiedzieć, że Klara współprowadziła trening z mamą. A co na ten temat ma do powiedzenia "Lewa"? Oczywiście, że pęka z dumy. 

Jestem z niej totalnie dumna, bo dzisiaj ćwiczyła z nami całą godzinę - zachwycała się po treningu Ania.

Rośnie nam druga Anna Lewandowska? Wiele na to wskazuje. Ale zawsze może też pójść w ślady Roberta. Po jej sportowej stylizacji nietrudno wywnioskować, że lubi też piłkę nożną. 

DH

Więcej o:
Komentarze (73)
Klara Lewandowska daje czadu na treningu. To wcale nie są ćwiczenia dla początkujących! "Jestem z niej totalnie dumna"
Zaloguj się
 • Gość: Jerzy Urbach

  Oceniono 37 razy 25

  Niezłe dzieciństwo zapowiada się dla Klary. W jakim wieku pierwsza depresja? Po pierwszych zawodach międzynarodowych dla 6-latkow?

 • Gość: as

  Oceniono 48 razy 24

  A ja byłam dumna jak moje dziecko zostało zapalonym czytelnikiem i na prezent zaqwsze chciało jakąś nową książkę. No ale każdy ma inne wyzwania i priorytety.

 • Gość: Ala

  Oceniono 10 razy 10

  Nie rozumiem dlaczego tak ukrywaja jej twarz. Wystarczy wspisac po niemiecku corka Lewandowskiego i wszystkie zdj jak na dloni..

 • Gość: Ozigi

  Oceniono 7 razy 7

  To jest żenujące. Ale źle im nie życzę. Po prostu NIC sobą nie prezentują. Wolę czytać o Oldze Tokarczuk, albo o Magdalenę Środzie... No to w sumie po co wlazlem?! :)

 • Gość: Gość

  Oceniono 10 razy 6

  A ta małej nigdy nie pokażą twarzy?! Tylko matka wygina się z uśmiechem.sztucznym na twarzy !

 • Gość: izydor

  Oceniono 8 razy 4

  Lewandowska na siłę chce z robić z małej kopię siebie.Przecież takie małe dzieci uwielbiają bawić się w piaskownicy, chodzić z rodzicami do zoo,na lody (mała napewno nie zna smaku prawdziwego loda tylko sok zamrozony. Lewa zabiera jej dzieciństwo .Do szkoły też ja nie wyśle żeby z dziećmi się Nie bawiła .Lewandowskim ten dzieciak tylko do reklam był potrzebny Nawet koszulkę z reklamą założyła jakby nie było normalnych koszulek dla dzieci bez reklamy .Ciekawe czy Anka byłaby szczęśliwa jaby jej matka zabierala dzieciństwo. Wszystko dla lansu i na pokaz. Pewnie nawet zamiast lalek matka kupuję drążek do ćwiczeń i matę

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX