Edyta Górniak dostała własny program w TVN-ie. Miszczak opowiedział o produkcji podczas prezentacji ramówki. Jego słowa nas nie dziwią

Edyta Górniak otrzymała własny program w TVN-ie. Prace nad "My Way" już się rozpoczęły, zaś Edward Miszczak zdradził, jak idą.

Edyta Górniak, po brawurowym występie w dwóch odcinkach programu "Agent - Gwiazdy 4", dostała swój własny program w TVN. Tym razem na oczach widzów będzie się uczyć jeździć samochodem. O produkcji "My Way" wiadomo już od jakiegoś czasu, a na konferencji ramówkowej Edward Miszczak zdradził, jak idą prace nad tytułem.

Edyta Górniak z programem "My Way"

Edyta Górniak nigdy nie zrobiła prawa jazdy i nigdy również nie jeździła samochodem jako kierowca. Do tej pory raczej była wożona, niż woziła innych - ale to ma się zmienić. W programie "My Way", który już jesienią zadebiutuje na antenie TVN, diwa pokaże swoje zmagania z trudnymi sytuacjami na polskich drogach.

Edward Miszczak, zapowiadając program, zdradził:

Prace się zaczęły i mogę już powiedzieć, że to będzie dla produkcji bardzo duże wyzwanie...

Jak duże możemy sobie tylko wyobrazić pamiętając występy Edyty w tegorocznym programie "Agent Gwiazdy 4". Górniak wystąpiła w dwóch odcinkach, robiąc spore zamieszanie. Narzekała np. na to, że na planie musi jeść produkty, których nie lubi, zaś kuchnia nie oferowała jej nawet łososia. Wtedy sama zrezygnowała z show, ale teraz tak łatwo nie będzie. Edyta Górniak wystąpi bowiem w aż 10 odcinkach "My Way".

"My Way" z Edytą Górniak: kiedy premiera?

Program "My Way" będzie miał premierę późną jesienią - 30 października (środa) o godzinie 21:30. Edyta Górniak za każdy odcinek zgarnie niebagatelną sumę, bo według doniesień "Super Expressu" będzie to aż 100 tysięcy złotych (co daje okrągły milion za cały sezon!).

Czy Edycie Górniak uda się zrobić prawo jazdy?

Takie wymagania Edyta Górniak postawiła przed producentami "Agenta". Choć gwiazda wystąpiła tylko w dwóch odcinkach, to błyskawicznie została ulubienicą widzów:

Więcej o:
Komentarze (44)
Edyta Górniak dostała własny program w TVN-ie. Miszczak opowiedział o produkcji podczas prezentacji ramówki. Jego słowa nas nie dziwią
Zaloguj się
 • najgorszy.sort.polakow

  Oceniono 34 razy 20

  Bezwartościowy program z infantylną i zmanierowaną histeryczką w roli głównej, czyli ciężkie pieniądze wyrzucone w błoto. Czy to nie kwalifikuje się jako niegospodarność w zarządzaniu środkami firmy?

 • Gość: Dora

  Oceniono 23 razy 19

  Przewiduję płacz, histerię i "uduchowione" opowieści o białym gołębiu, z którym rozmawiała o pokoju na świecie.

 • Gość: Enia

  Oceniono 22 razy 16

  Przecież ona nie jest diwą, nic od kilkudziesieciu lat fajnego nie nagrała. Moze ma ładny głos, ale nic z nim nie umie zrobić. Nie wiem po co takiego tłumoka wszędzie biorą. Za samo zachowanie się i noszenie się jakby była królową bym nigdzie jej nie zapraszała, a już nie mówiąc że nic nie nagrała dobrego.

 • Gość: prawda

  Oceniono 25 razy 13

  Co za kretyn płaci tej niezrównoważonej psychicznie kobiecie takie ogromne pieniądze ?

 • Gość: Słowik

  Oceniono 28 razy 12

  Czemu kazdy sie nia podnieca, przeciez żadna z niej artystka i diwa ! kiedy ona cos nagrala ? prawa jazdy tępak nie potrafi zrobic a Wy ja tutaj promujecie eh

 • Gość: Maria

  Oceniono 13 razy 9

  Pan Miszczak powinien już odejść na emeryturę. Jego decyzję są tak durne jak i wykonawcy tej decyzji. Przykład. Górniak i Rusin.

 • cracken001

  Oceniono 9 razy 7

  Kto tego wyjca okresla mianem divy????Chyba tylko redaktorzyna z niepelnym gimnazjum.Tradycyjnie diva,okresla sie dobra spiewaczke(a nie jarmarczna "artyche") OPEROWA.Zas pierwszy zenski glos w operze,to primadonna.Gorniaczka,w operze,to moze najwyzej sracze sprzatac

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX