Ciężarna Warnke wybrała się ze Stramowskim na premierę filmu. Uwagę zwraca brzuch aktorki. Jest już bardzo duży!

Katarzyna Warnke już niebawem po raz pierwszy zostanie mamą. Po brzuchu widać, że poród zbliża się wielkimi krokami.

Pierwsze plotki o ciąży Katarzyny Warnke pojawiły się jeszcze pod koniec kwietnia. Wtedy zarówno aktorka, jak i jej mąż, Piotr Stramowski, zdecydowanie zaprzeczyli, jakoby spodziewali się dziecka. W każdej plotce jest jednak ziarnko prawdy, a w tym przypadku mówimy o bardzo dużym ziarenku. Miesiąc później wyszło na jaw, że gwiazda rzeczywiście jest przy nadziei. Aktorska para oficjalnie ogłosiła, że zostanie rodzicami podczas pokazu mody. Więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ. Po ostatnich zdjęciach widać, że wydarzy się to lada moment.

Ciężarna Warnke na salonach

Błogosławiony stan Katarzyny Warnke nie jest już tajemnicą poliszynela. Mimo to, aktorka niechętnie eksponuje swoje ciążowe krągłości. Ostatnio zrobiła jednak wyjątek i wybrała się na premierę filmu "Sługi wojny".

Piotr Stramowski zagrał jedną z głównych ról w produkcji. Nie mogło więc zabraknąć go na uroczystej premierze w Warszawie. U jego boku pojawiła się Kasia Warnke i to właśnie ona skradła uwagę fotoreporterów oraz naszą.

Na tę specjalną okazję przyszła mama postawiła na stylizację złożoną z czarnej, obcisłej sukienki z półgolfem, która podkreśliła jej ciążowy brzuch oraz szpilki w tym samym kolorze. Rolę dodatków pełniła mała torebkę. Zaczesane do tyłu włosy i delikatny makijaż uzupełniły look Warnke.

Ładnie wyglądała?

Ostatnie miesiące są prawdziwym "baby boomem" wśród polskich gwiazd. Zobacz, które aktorki zostały niedawno mamami:

Zobacz wideo

TU ZNAJDZIE SIĘ REKLAMA