Kim jest kobieta, która płynęła z Piotrem Woźniakiem-Starakiem? 27-latka kocha sport i podróże

Piotr Woźniak-Starak nadal jest poszukiwany. Na łódce tuż przed wypadkiem producentowi filmowemu towarzyszyła Ewa O. Kim jest 27-letnia mieszkanka Łodzi? Do tych informacji dotarł "Fakt".

Piotr Woźniak-Starak z soboty na niedzielę (17-18 sierpnia) pływał motorówką po jeziorze Kisajno niedaleko Giżycka. Producentowi towarzyszyła 27-letnia mieszkanka Łodzi. Niestety, ich motorówka wywróciła się podczas manewru skrętu. Kobieta o własnych siłach dopłynęła do brzegu, zaś Woźniak-Starak nadal nie został odnaleziony. W środę, 21 sierpnia, rozpoczęła się czwarta doba poszukiwania Piotra Woźniaka-Staraka. Pojawia się coraz więcej pytań, a odpowiedzi nadal jest mało. Na jaw wychodzą natomiast nowe fakty o kobiecie, która była na łódce z producentem. 

Zobacz wideo

Kim jest 27-letnia Ewa O.?

Jak podaje "Fakt", Ewa jest instruktorką żeglarstwa z uprawnieniami wodnymi. Z pewnością ta umiejętność pomogła kobiecie dopłynąć o własnych siłach do brzegu po wywrotce motorówki. 27-letnia łodzianka brała od kilku lat udział w organizacji obozów sportowych. Jak pisała o sobie w mediach społecznościowych, jest fanką podróży. W opisie na jednym z portali przyznała również, że lubi aktywny tryb życia, rzadko się męczy i kocha pracę z dziećmi

Jak dowiedział się Fakt, Ewa O. od kilku sezonów pracowała w mazurskich restauracjach. Na co dzień prowadziła także blog podróżniczy. Co istotne, od czasu wypadku z udziałem kobiety wszystkie jej profile zniknęły z mediów społecznościowych. 

DH