Anna Nowak-Ibisz poprowadzi program o tematyce... erotycznej. W TVN style będzie prezentowała gadżety

Anna Nowak-Ibisz dostała kolejny program w TVN Style. Poprowadzi format o tematyce erotycznej.

Anna Nowak-Ibisz jest gwiazdą TVN Style od lat. Dziennikarka niezmiennie prowadzi dla stacji program "Pani Gadźet". Teraz władze kanału postanowiły jeszcze więcej w nią zainwestować, bowiem dostała ona kolejny format. Jak donosi portal wirtualnemedia.pl, Nowak-Ibisz w jesiennej ramówce poprowadzi także "Pani Gadżet erotycznie".

Anna Nowak-Ibisz dostała nowy program. "Pani Gadżet erotycznie" w jesiennej ramówce TVN Style

Anna Nowak-Ibisz sprawdzi przydatność takich gadżetów jak wibratory, czekolada do malowania ciała, najnowsze metody antykoncepcji czy też zmysłowa bielizna. Prowadząca przyjrzy się im zarówno pod kątem funkcji czy bezpieczeństwa, jak i estetyki. 

Częścią cyklu mają być również rozmowy z ginekologami oraz seksuologami, z którymi gospodyni poruszy szereg interesujących tematów. "Pani Gadżet erotycznie” ma być programem dla tych, którzy chcą świadomie podchodzić do tematu życia seksualnego. 

Okazuje się, że mimo powszechnego dostępu do internetu wiele osób nie ma nawet podstawowej wiedzy na ten temat. Właśnie dlatego postanowiliśmy wyjść widzom naprzeciw i dać im przestrzeń na zadawanie intymnych pytań, na które zawsze chcieli znać odpowiedzi, ale bali się zapytać. W naszych programach nie będzie tematów tabu. Staramy się, żeby informacje były podane w fachowy i przystępny sposób oraz miały dla widza walor edukacyjny - komentuje dla portalu Wirtualnemedia.pl Małgorzata Łupina, zastępca dyrektora programowego i szefowa kanałów lifestylowych TVN.

Premierę cyklu zaplanowano na 7 września. Będziecie oglądać?

MM

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>>

Więcej o: