Małgorzata Kożuchowska pochwaliła się zdjęciem z synkiem. Internauci zwrócili uwagę na jego wzrost. "Cudze dzieci tak szybko rosną"

Małgorzata Kożuchowska przebywa obecnie na urlopie na Bahamach. Aktorka pochwaliła się uroczym zdjęciem z synkiem.

Sezon urlopowy w pełni, a jak wiadomo, wypoczynku potrzebują także i nasze gwiazdy. Wielu polskich celebrytów zdecydowało się w tym roku na słoneczną Grecję. Małgorzata Kożuchowska postanowiła jednak zaszaleć nieco bardziej i poleciała na drugi koniec świata - na Bahamy.

Zdjęciami z egzotycznej podróży co rusz chwali się na Instagramie. Musimy przyznać, że to rzadkość. W końcu aktorka dba zawsze o swoją prywatność. Na okładkach nigdy nie zobaczyliśmy jej w towarzystwie najbliższej rodziny. Wygląda na to, że Instagram jest więc wyjątkiem, bo gwiazda pokazała internautom zdjęcie, na którym pozuje ze swoim 4-letnim synem Janem Franciszkiem.

Małgorzata Kożuchowska pokazała zdjęcie z synkiem

Happy together #mamaisyn #mom #son #happy #together #always #family #holidays - napisała w poście Kożuchowska.
 

W komentarzach nie brakowało zachwytów.

Bajecznie!
Wspaniałości na te wakacje życzę.
Piękne zdjęcie.
Gustownie i z klasą.

Fani aktorki w komentarzach nie kryli też swojego zdziwienia z powodu pokazania przez aktorkę małego Jasia. Chłopiec stoi oczywiście tyłem, ale wielu z nich zwróciło uwagę na wzrost Jana Franciszka.

Ile synek ma już lat, Pani Małgosiu? Cudze dzieci tak szybko rosną - czytamy.
4 lata i 10 miesięcy - odpowiedziała Kożuchowska.

Czas leci, to prawda!

Nie tylko Małgorzata Kożuchowska podzieliła się uroczym zdjęciem synka. Inne gwiazdy chętnie pokazują urocze kadry z życia ich pociech:

Zobacz wideo

MM

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>