Aktorzy z serialu "Zniewolona" w Polsce. Tak przywitali ich fani. "Witamy w Warszawie"

Serial "Zniewolona" to prawdziwy hit i w Polsce zyskuje coraz większą popularność. Doskonale wiedzą o tym aktorzy grający w ukraińskiej produkcji, dlatego postanowili odwiedzić Warszawę.

Serial "Zniewolona" bije rekordy popularności. Stacja postanowiła zwiększyć liczbę emitowanych odcinków z trzech do sześciu w tygodniu, a także wykupić prawa i już zaczęła emisję drugiego sezonu. Dzięki temu, już pod koniec wakacji poznamy zakończenie losów ulubionych bohaterów. Z odcinka na odcinek produkcja przyciąga coraz więcej fanów. Aktorzy "Zniewolonej" docenili to i odwiedzili Polskę.

Aktorzy z serialu "Zniewolona" w Polsce

Stacja TVP zaprosiła do Polski największe gwiazdy serialu "Zniewolona". Są to Katerina Kowalczuk, która gra swoją imienniczkę Katerinę, Mikhail Gavrilov grający Grigorija Czerwińskiego oraz Aleksiej Jarowienko, czyli serialowy Aleksiej. Póki co, do Polski przylecieli Kowalczuk i Jarowienko. Na lotnisku czekał na nich tłum fanów, a w mediach społecznościowych pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy.

Witamy w Warszawie!
Witamy i samych miłych wspomnień z pobytu w Polsce!
Sercem jestem ze wszystkimi aktorami serialu. Dziękuję za całokształt twórczości.

Aleksiej Jarowienko tuż po wyjściu z lotniska udzielał pierwszych wywiadów. Został przywitany bukietem czerwonych róż.

Na Katerinę Kowalczuk również czekało miłe powitanie. Aktorka także została przywitana pięknymi kwiatami, a później robiła sobie zdjęcia z fanami.

Jeśli nie "Zniewolona", to co innego? Sprawdźcie, co jeszcze warto w obejrzeć w sierpniu:

Zobacz wideo

Oglądacie ten serial?

KB