Katarzyna Bosacka została zwolniona z TVN, ale już teraz powraca. Wkrótce wystartuje jej kanał na YouTube. Znamy szczegóły

Katarzyna Bosacka na początku czerwca została zwolniona z TVN. Teraz powraca z nowym projektem. Już wkrótce wystartuje jej autorski program na YouTube.

Katarzyna Bosacka ze stacją TVN związana była przez ponad 13 lat. Niestety, dziennikarka została zwolniona w trybie natychmiastowym na początku czerwca tego roku. Wpływ na decyzję stacji miał mieć podpisany przez Bosacką kontrakt reklamowy z firmą kosmetyczną wbrew wiedzy szefostwa. Wydaje się, że dziennikarka ze względu na swoje spore doświadczenie nie mogła narzekać na brak propozycji zawodowych, aczkolwiek finalnie zdecydowała się, by otworzyć własny kanał na YouTube.

Katarzyna Bosacka debiutuje na YouTube

Jak podaje portal Wirtualnemedia.pl, kanał Katarzyny Bosackiej ma się nazywać EkoBosacka. Już po samej nazwie nietrudno wywnioskować, że tematyką kanału będzie ekologia i zdrowa żywność. 

Będę w nim opowiadała o prostym, ekologicznym życiu, zdrowej żywności itd. Będzie można też wchodzić w interakcje ze mną: zadawać pytania, na które odpowiem. (...) Nie wiem, na jaką mogę liczyć oglądalność. Dopiero startuję. Nauczyłam się jednak, że ciężka praca przynosi owoce - mówiła Bosacka w rozmowie z portalem Wirtualnemedia.pl.

Będzie sukces? To się okaże już wkrótce. Do tej pory programy Bosackiej cieszyły się sporą oglądalnością, więc może i tym razem tak będzie. 

Bosacka skrytykowała Lewandowskiego za udział w reklamie. Teraz to komentuje. Mówiła też o Annie:

Zobacz wideo

 DH

Więcej o:
Komentarze (40)
Katarzyna Bosacka została zwolniona z TVN, ale już teraz powraca. Wkrótce wystartuje jej kanał na YouTube. Znamy szczegóły
Zaloguj się
 • Gość: paweł

  Oceniono 12 razy 10

  Malo gwiazd duzego ekranu skutecznie odnajduje sie we wlasnych kanalach na youtube....

 • anna.pcz

  Oceniono 11 razy 9

  Czy temu gejowi co przeprowadza wywiad, a teraz pracuje w Pytaniu na Śniadanie, nie przeszkadza homofobiczny przekaz i nienawiść TVPiS?

 • Gość: Heh

  Oceniono 11 razy 9

  „Wydaje się że nie mogła narzekać na brak propozycji zawodowych” - jaaasne, pracodawcy walą drzwiami i oknami, ale ich olała i otwiera kanał na yt :))))))))

 • andrzej.duxa

  Oceniono 13 razy 7

  "dziennikarka"

  kto?!??

 • Gość: Frania

  Oceniono 3 razy 3

  Nie oglądam kanałów na YT, ale zrobię wyjątek i poszukam tego programu, życzę powodzenia 😊

 • Gość: lili

  Oceniono 11 razy 1

  Kanał Bosackiej na YT odnośnie czego? Gofrów czy mąki?

 • Gość: Mis

  0

  Mam nadzieje ze dostanie 0 subskrypcji....

 • tomek160452

  0

  xxx

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX