Katie Holmes i Jamie Foxx rozstali się po sześciu latach! Ona spaceruje z córką, a on szybko się pocieszył. Świat obiegły zdjęcia z nową partnerką

To już koniec! Związek Katie Holmes i Jamiego Foxxa przeszedł do historii.

Katie Holmes i Jamie Foxx do niedawna uchodzili za jedną z najpiękniejszych par w Hollywood. Ich związek przeszedł już jednak do przeszłości. O kryzysie plotkowano od jakiegoś czasu, ale dopiero najnowsze doniesienia ostatecznie je potwierdziły.

Koniec miłości

Powodem rozstania aktorskiej pary miała być niewierność Foxxa. Przypomnijmy, że paparazzi przyłapali go niedawno w towarzystwie tajemniczej kobiety. Teraz okazuje się, że zdjęcia gwiazdora z partnerką (?) wcale nie załamały Holmes. Jak podaje portal "Page Six" aktorzy nie są razem już od jakiegoś czasu.

To, co robi Jamie, to jego sprawa. Nie jesteśmy razem już od kilku miesięcy - tak miała powiedzieć Katie Holmes na spotkaniu z przyjaciółką.

Osoba z otoczenia aktorki także potwierdziła, że była żona Toma Cruise'a nie jest już w związku Jamiem Foxxem.

Paparazzi przyłapali Katie Holmes w Nowym Jorku zaledwie kilka godzin po tym, jak media obiegła wiadomość, że jej związek Jamiem Foxxem to przeszłość. Gwiazda nie wyglądała jednak na smutną. Wręcz przeciwnie. Relaksowała się na spacerze w towarzystwie córki Suri oraz czworonogów.

6-letnie love story

Katie Holmes i Jamie Foxx byli parą przez 6 lat. Pierwsze plotki o ich związku pojawiły się w 2013 roku, jednak oboje im zaprzeczyli. Nie powinno to być żadnym wyznacznikiem. Zarówno ona, jak i on pilnie strzegą swojej prywatności. Dopiero po długim czasie zdecydowali się na wspólne wyjście salony. Wiele osób spodziewało się, że płomienny romans zaprowadzi ich aż do ołtarza. Tak się jednak nie stało...

Myślicie, że dadzą sobie jeszcze jedną szansę?

Więcej o: