18+
Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść
Nie mam jeszcze 18 lat. Wychodzę

Heidi Klum pochwaliła się obrączką. Jej miesiąc miodowy trwa, modelka pozuje z gołym biustem i pozdrawia z łodzi

Niedawno w mediach pojawiła się informacja o ślubie Heidi Klum i Toma Kaulitza. Co ciekawe, para pobrała się już w lutym. Modelka dopiero teraz pochwaliła się obrączką.
Zobacz wideo

Według zagranicznych serwisów Heidi Klum wzięła sekretny ślub w lutym 2019 roku. Dokładnie 12 miesięcy po tym, jak poznała się z Tomem Kaulitzem. W sierpniu para postanowiła wyprawić kolejną uroczystość i wesele dla najbliższych na włoskiej wyspie Capri. Teraz modelka pochwaliła się zdjęciem obrączki.

Heidi Klum pokazała obrączkę

Heidi Klum 3 sierpnia 2019 roku ponownie przysięgała swojemu mężowi miłość i wierność. Jej ślubna kreacja robiła wrażenie. Była pozbawiona ramiączek i przypominała suknie z XIX wieku. Pięknie podkreślała dekolt, a jednocześnie ukrywała resztę kobiecych atutów pod fałdami tkaniny.

Na ślubie nie mogło zabraknąć dzieci modelki. Heidi jest mamą 15-letniej Leni, której ojcem jest Flavio Briatore, 14-letniego Henry'ego, 13-letniego Johana i 7-letniej Lou. Trójka młodszych pociech Klum pochodzi ze związku z Sealem. Po zabawie wartej dwa miliony dolarów para spędzała czas z najbliższymi. Znalazła też chwilę dla siebie i została przyłapana przez fotoreporterów na czułościach.

Modelka i muzyk wciąż cieszą się z miesiąca miodowego. Heidi, która nie ma żadnych kompleksów, opublikowała kilka dni temu odważne zdjęcie topless. Klum próbowała zakryć się ręcznikiem, jednak ostatecznie pokazała chyba więcej, niż chciała.

 

Teraz zdecydowała się jednak pokazać coś więcej, niż swoje nagie ciało. 46-latka pochwaliła się fotografią swojej obrączki.

 

Raz jeszcze gratulujemy nowożeńcom:)

AD

Więcej o: