Karol Strasburger ożenił się z młodszą o 37 lat partnerką. Teraz chce mieć dziecko. "Jeszcze mogę być szczęśliwy"

Karol Strasburger i jego wieloletnia partnerka Małgorzata Weremczuk wzięli ślub. Jak donosi "Super Express", nowożeńcy nie podpisali intercyzy, a prezenter marzy, aby zostać ojcem.

72-letni Karol Strasburger i jego 35-letnia partnerka (młodsza o 37 lat!), a zarazem menedżerka, Małgorzata Weremczuk w tajemnicy przed mediami wzięli ślub! Dopiero po fakcie w mediach pojawiły się zdjęcia nowożeńców z ceremonii - możecie je zobaczyć TUTAJ. Uroczystość odbyła się w Urzędzie Stanu Cywilnego w Konstancinie-Jeziornie pod Warszawą, gdzie para od kilku lat mieszka. "Super Express" ujawnił ciekawe kulisy ślubu prezentera.

Karol Strasburger chce zostać ojcem

Karol i Małgorzata po 10 latach znajomości zdecydowali się pobrać. Jak donosi tabloid, wesele było kameralne, gdyż zaproszono jedynie 30 gości, i odbyło się w restauracji "Noce i dnie" w Konstancinie. Z pewnością wybór tego miejsca był nieprzypadkowy, ponieważ Strasburger przed laty grał w filmie o tej samej nazwie. Świadkami pary młodej byli Bartosz Weremczuk, czyli młodszy brat Małgorzaty, oraz jej przyjaciółka Magdalena Burek, dziennikarka Superstacji. Na przywitanie gości i nowożeńców zabrzmiała piosenka z produkcji "Noce i dnie", do której pan młody z pewnością ma sentyment.

Małgonia wniosła do mojego życia radość i światło. Pozwoliła mi przetrwać trudny czas i uwierzyć, że jeszcze mogę być szczęśliwy. Dziękuję ci za to żono – relacjonuje słowa Strasburgera "SE".

Przyjęcie było pełne atrakcji. "Super Express" poinformował, że jedną z nich był występ Małgorzaty Weremczuk (już Strasburger). Świeżo upieczona żona wykonała przebój Hanny Banaszak "Pogoda ducha".

Bo ja, pogoda ducha twa, gdy potrzebujesz mnie, po prostu zjawiam się – zaśpiewała w podziękowaniu panna młoda.

Jak udało się dowiedzieć tabloidowi, Karol i Małgosia nie podpisali intercyzy, co oznacza, że mają do siebie pełne zaufanie. Co więcej, podobno nowożeńcy są już gotowi na dziecko, ponieważ Strasburger marzy, aby po raz pierwszy zostać ojcem. Jak widać - w życiu nigdy nie jest na nic za późno!

Karol Strasburger wziął ślub w tajemnicy. Ale nie on jeden! Zobacz, które gwiazdy powiedziały sobie "tak" nie informując o tym media.

Zobacz wideo

JP

Więcej o: