Uczestnik "MasterChefa" został ojcem. Matteo Brunetti pokazał piękne zdjęcie dziecka. Zdradził też płeć i imię

Matteo Brunetti po raz pierwszy został ojcem. Kucharz pochwalił się dobrą nowiną na Instagramie. Zdradził płeć i imię dziecka.

Matteo Brunetti był jednym z czterech finalistów szóstej edycji programu "MasterChef". Po zakończeniu show uczestnik jako jeden z niewielu nadal udziela się w mediach i robi karierę jako kucharz. Teraz gwiazdor podzielił się ze swoimi fanami na Instagramie wspaniałą wiadomością. Okazuje się, że wreszcie na świat przyszło jego pierwsze dziecko.

Matteo Brunetti z "MastrChefa" został ojcem

Uczestnik "MasterChefa" ogłosił, że niedawno urodził się mu synek, któremu wraz ze swoją ukochaną nadali imię Leone. Matteo pochwalił się pięknym zdjęciem maluszka i dołączył do niego uroczy i wzruszający wpis.

Tak trudno przez 9 miesięcy wyobrazić sobie, jak powstaje mały człowiek. Ojcowie dobrze wiedzą o czym mówię. Ale ten moment, kiedy chwycił mnie i uścisnął zrozumiałem, że mam swojego człowieka, kompana, przyjaciela, mężczyznę. Nie wiem naprawdę, jaki będzie świat jak dorośniesz i którą drogę wybierzesz dla siebie, ale wiedz, że każdy Twój wybór uszanuję i będę Cię wspierał przez wszystkie dni, jakie będzie nam możliwe wspólnie przeżyć. Witaj na świecie mój synku, Leone!
 

W komentarzach pojawiło się mnóstwo gratulacji.

Gratuluję Wam najserdeczniej!
Jeszcze raz gratuluję. Nowy etap w życiu! Powodzenia.
Gratulacje! Piękne imię. Dużo zdrowia dla całej rodzinki - piszą internauci.

My również dołączamy się do życzeń i serdecznie gratulujemy.

Sprawdź, które gwiazdy niedawno również powitały na świecie swoje pociechy.

Zobacz wideo

JP

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.