Łukasz Jemioł pokazał suknię ślubną Zofii Zborowskiej. Fani jednogłośnie: Obłędna! To prawda, klasyka zawsze się obroni

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona są już po ślubie. Jak tego magicznego dnia wyglądała panna młoda? Przepięknie. A najlepiej zaprezentował to sam projektant sukni ślubnej Zosi, czyli Łukasz Jemioł.

Ależ to była niespodzianka! 13 sierpnia Zofia Zborowska i Andrzej Wrona stanęli na ślubnym kobiercu. Na hucznym weselu nie zabrało znanych twarzy. Wśród nich był też Łukasz Jemioł, który zaprojektował suknię ślubną panny młodej. Gdy Zosia i Andrzej oficjalnie poinformowali o swoim ślubie, Jemioł pochwalił się zdjęciem z nowożeńcami na Instagramie. Tym samym mogliśmy przyjrzeć się kreacji Zborowskiej już w pełnej okazałości. A robi ona wrażenie!

Łukasz Jemioł pokazał suknię ślubną Zofii Zborowskiej

Suknia panny młodej była klasyczna, ale z pewnością nie nudna. Biała kreacja do samej ziemi została lekko zwężona w talii, co podkreśliło figurę Zborowskiej. Dodatkowo wyeksponowany został dekolt aktorki. Nie zabrakło koronek oraz oczywiście długiego, pięknego welonu.

Fani projektanta, ale też i nowożeńców nie szczędzili komplementów pod adresem panny młodej. 

Ale cudnie!
Zofia wygląda obłędnie. Brawo Łukasz.
Cudowna Zośka ale i ty Łukasz - brzmią komentarze internautów.

Co ciekawe, nie było to jedyne zdjęcie, którym pochwalił się Jemioł. Projektant na swoim InstaStory opublikował jeszcze więcej. Sukienka z tyłu, z przodu, z bliska - można się jej przyjrzeć z każdej strony. Zajrzyjcie więc koniecznie do naszej galerii, by samemu ocenić kreację Zosi. Podoba się? 

Ślub Zofii Zborowskiej i Andrzeja Wrony to niekwestionowanie jeden z najgorętszych w polskim show-biznesie. Zobaczcie, o których było równie głośno:

Zobacz wideo

DH

Więcej o: