Ta fryzura Anity Lipnickiej to przeszłość. Ścięła włosy na krótko. Nie bez przyczyny. "Fryzjerka spaliła jej włosy"

Anita Lipnicka obcięła włosy na krótko. Teraz ma tzw. jeża w odcieniu popielatego blondu. Piosenkarka była zmuszona do metamorfozy.

Anita Lipnicka dawno nie eksperymentowała z fryzurą. W ciągu ostatnich lat przyzwyczaiła nas do prostych włosów za ramiona w odcieniu jasnego blondu. Teraz jednak na TVN-owskim festiwalu Top of the Top w Sopocie pojawiła się w zupełnie nowym wydaniu.

Anita Lipnicka drastycznie skróciła włosy

Wokalistka na sopockiej scenie zaskoczyła widzów swoją metamorfozą. Po długich, pięknych włosach artystki nie ma śladu. Teraz postawiła na tzw. jeża w odcieniu platynowego blondu. Jak się okazuje, zmiana była konieczna. Portal Jastrząb Post donosi, że fryzjerka spaliła jej włosy

Fryzjerka Ola spaliła jej włosy. Nie pozostało nic, jak ostre cięcie, którego Anita nie planowała – mówi informator portalu.

Musimy jednak przyznać, że nam Anita w takiej odsłonie bardzo się podoba! Krótkie włosy w kolorze popielatego blondu przypominają nam czasy, kiedy śpiewała jeszcze w Varius Manx. A wy, w której wersji ją wolicie?

Niedawno również Marta Manowska postanowiła zaszaleć z fryzurą. Gwiazda TVP została brunetką. dlaczego zdecydowała się na taką zmianę?

Zobacz wideo

MM

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.