Nie żyje 29-letnia modelka "Playboya". Janna Rasskazova zmarła po zażyciu tajemniczej tabletki. Wcześniej imprezowała przez kilka dni

Janna Rasskazova nie żyje. Rosyjska modelka miała zaledwie 29 lat.

Policja bada nagłą śmierć byłej modelki "Playboya". 29-latka zmarła w trakcie odtruwania się po kilkudniowej imprezie. Do zgonu doszło w jej rodzinnym domu w Moskwie. O nagłej śmierci Janny Rasskazovej poinformował przyjaciel, który w tym czasie przebywał w jej domu.

Janna Rasskazova nie żyje

Modelka imprezowała przez ostatnie dni. Po zakończeniu zabawy zadzwoniła do znajomego lekarza i poprosiła, żeby pomógł jej w szybkim tempie wrócić do formy. Ten podał Jannie pigułkę, po której natychmiast zasnęła. Mężczyzna szybko opuścił jej posiadłoś. Wcześniej poprosił przyjaciół modelki, by nie zostawiali jej samej.

Jeden z przyjaciół, który towarzyszył modelce, zauważył, że w pewnym momencie zaczęła "dziwnie oddychać". Obudził ją. 29-latka udała się do kuchni, jednak tam zakrztusiła się i upadła. Na miejsce zostało wezwane pogotowie, ale ratownikom nie udało się uratować kobiety. Z wstępnych diagnoz wynika, że przyczyną śmierci miało być podanie niewłaściwego leku.

To nie jedyna tajemnicza śmierć. Show-biznes pamięta wiele podobnych sytuacji.

Zobacz wideo

Więcej o: