Robert Gawliński pojawił się w "DD TVN" z synami. Podobieństwo jest uderzające. Bliźniacy wyglądają jak kopie ojca

Robert Gawliński pojawił się w programie "Dzień Dobry TVN", do którego został zaproszony z synami. Obaj grają w zespole swojego taty i bez wątpienia w ich żyłach również płynie rockowa krew.

Robert Gawliński od 1992 roku (z przerwami) jest wokalistą zespołu Wilki. Przez te lata skład zespołu mocno się zmienił. Do grupy dołączyli synowie lidera. Jako pierwszy z ojcem zaczął grać Beniamin, a w maju taką samą decyzję podjął jego brat bliźniak, Emanuel. Teraz wszyscy trzej pojawili się na kanapie w "Dzień Dobry TVN".

Robert Gawliński z synami

Synowie Gawlińskiego w tym roku skończyli 27 lat. Mają ze sobą świetny kontakt i doceniają wzajemne wsparcie. Gdy Beniamin w 2014 roku zdecydował się rzucić studia trzy miesiące przed ukończeniem licencjatu, aby dołączyć do Wilków jako gitarzysta i klawiszowiec, rodzina całkowicie go poparła. Nie chcieli utrudniać mu realizacji pasji, jaką jest muzyka. W tym roku nowym basistą grupy został Emanuel.

 

Bliźniacy odziedziczyli po ojcu rockową duszę i bardzo go przypominają również wizualnie. Obaj noszą długie włosy, co było ich marzeniem w dzieciństwie. Są wdzięczni rodzicom za to, że przymykają oko na ich wybryki i zawsze dostawali dużo swobody. Ojciec pozwalał chłopakom m.in. palić i pić alkohol. Wpłynęło to na nich pozytywnie i poskutkowało tym, że... przestali sięgać po papierosy.

Myślicie, że będzie jeszcze głośno o synach Roberta Gawlińskiego?

Ania Wendzikowska pochwaliła się, jak śpiewa jej córeczka. Kornelka ma prawdziwy talent

Zobacz wideo

AW

Więcej o: