Zamachowska oceniła swojego nowego partnera z "Pytania na śniadanie". Spytaliśmy Sikorę o jego wrażenia. "Jest profesjonalna"

Monika Zamachowska i Aleksander Sikora to nowy duet prowadzących w programie "Pytanie na śniadanie". Prezenterzy ocenili, jak im się ze sobą pracowało.

Do niedawna Monika Zamachowska prowadziła "Pytanie na śniadanie" z Michałem Olszańskim. Niestety, prezenter został zwolniony w trybie natychmiastowym z TVP. Dziennikarz nie ujawnił oficjalnego powodu utraty pracy, jednak w rozmowie z portalem Wirtualne Media wyznał, że "pięciominutowa rozmowa na pożegnanie z kimś, kto współtworzył ten program, to moim zdaniem niezbyt eleganckie rozwiązanie". Więcej na ten temat możecie przeczytać TUTAJ. Podobno Monika również ostatnio stresowała się z powodu "PnŚ"

Monika Zamachowska oceniła pracę z młodszym kolegą

Jak informował "Fakt", miejsce Zamachowskiej miała zająć Izabela Krzan. Jednak ostatecznie prezenterka utrzymała pozycję i nadal możemy oglądać ją w śniadaniówce. Natomiast u jej boku miejsce Olszańskiego zajął nowy kolega, Aleksander Sikora. Dziennikarz do niedawna pracował w "Pytaniu" jako reporter, ponadto prowadził wydanie "Pytanie na śniadanie Extra" oraz "Lajk!", czyli przegląd wydarzeń ze świata rozrywki i show-biznesu. Teraz na dobre zadomowił się jako prezenter "PnŚ".

Sikora ma już za sobą siedem odcinków programu w nowej roli, z czego cztery u boku Zamachowskiej. Monika na swoim profilu na Instgramie oceniła współpracę z Olkiem.

Z tym właśnie pięknookim Aleksandrem pracowałam w sierpniu w "Pytaniu na Śniadanie". I powiem wam, że była to przyjemność. Czy wam również było miło? Uważam, że Olek to kulturalny, inteligentny, dobrze przygotowany młody dziennikarz, który absolutnie sprostał arcytrudnemu zadaniu poprowadzenia siedmiu programów na żywo. Miał milion powodów do zablokowania się i nadmiernej autocenzury. A mimo to, dał radę. Brawo Olek Sikora - napisała Monika.

Postanowiliśmy zapytać Sikorę, jak z kolei jemu pracowało się na wizji z doświadczoną prezenterką. Okazuje się, że Aleksander również ma same pozytywne wrażenia.

Mam nadzieję, że duet Zamachowska&Sikora przypadł do gustu naszym widzom. Monika jest profesjonalna. Cztery dyżury „Pytania na śniadanie”, które mamy już za sobą były dla mnie ogromną przyjemnością! - powiedział Sikora w rozmowie z Plotkiem.

Fani programu bardzo polubili nowy duet.

Moja ulubiona prowadząca, Olek bardzo dobrze prowadzi i jest sympatyczny.
Piękna i mądra para, wspaniale Was się oglądało i słuchało. Oby ten duet pozostał.
Pan Olek to profesjonalista - czytamy.

Anna Popek skomentowała wywiad Michała Olszańskiego z Jarosławem Kaczyńskim. "Powściągliwość w naszym zawodzie jest wskazana"

Zobacz wideo

JP

Więcej o: