Jacek Braciak został zapytany o związek z Agatą Buzek. Jego odpowiedź? Obszerna, lecz tajemnicza

Jacek Braciak w wywiadzie dla magazynu "Wprost" odpowiedział na pytanie o związek z Agatą Buzek. Aktor był dość tajemniczy.

Jacek Braciak i Agata Buzek długo ukrywali, że są parą. Choć paparazzi robili im zdjęcia podczas wspólnych spotkań, to aktorzy nie potwierdzali medialnych plotek. Dopiero na premierze filmu "Córka trenera", w którym oboje zagrali, pierwszy raz pojawili się razem na czerwonym dywanie. Było to w lutym, a od tamtej pory zakochani milczeli w temacie swojego związku, aż do teraz. 

Jacek Braciak o związku z Agatą Buzek

Aktor w rozmowie z magazynem "Wprost" został zapytany o to, czy show-biznes go nie wchłonął. Redaktor na myśli miał zainteresowanie mediów związkiem Braciaka z Agatą Buzek. Wówczas aktor przyznał, że "nie cenzuruje się" w świecie show-biznesu i nie ma nic do ukrycia.

Nadal nie staram się być obecny w świecie show-biznesu, ale też nie pozwalam, żeby tego rodzaju wiadomości mnie zniewalały. Krótko mówiąc, ja się nie cenzuruję. Wychodząc z domu, ani się nie ubieram specjalnie, ani nie bywam w miejscach, w których bywać należy. Prowadzę przyzwoite życie, więc nie mam nic do ukrycia. Jeśli ktoś przy okazji zrobi zdjęcia, a pies go trącał. Rozumiem, to jest jego zawód. Byłem ostatnio świadkiem koszmarnej sytuacji, otóż fotograf, nie paparazzi, zrobił komuś zdjęcie i ten ktoś go spoliczkował. Dla mnie to jest nie do pojęcia. Ja się zajmuję swoimi sprawami, a ktoś się zajmuje swoimi.

Dodał też, że nie ma zwyczaju dementować czy podsycać plotek na swój temat. Nie może też stwierdzić, że jego strefa prywatna w jakikolwiek sposób jest naruszana. Aktor więc nadal chroni życie osobiste, aczkolwiek nie ucieka też od mediów. W pełni popieramy takie zachowanie. 

A pamiętacie, którzy aktorzy poznali się na planie filmowym, a dziś są parą? Trochę takich przykładów było!  

Zobacz wideo

DH

Więcej o: