Jacek Braciak został zapytany o związek z Agatą Buzek. Jego odpowiedź? Obszerna, lecz tajemnicza

Jacek Braciak w wywiadzie dla magazynu "Wprost" odpowiedział na pytanie o związek z Agatą Buzek. Aktor był dość tajemniczy.

Jacek Braciak i Agata Buzek długo ukrywali, że są parą. Choć paparazzi robili im zdjęcia podczas wspólnych spotkań, to aktorzy nie potwierdzali medialnych plotek. Dopiero na premierze filmu "Córka trenera", w którym oboje zagrali, pierwszy raz pojawili się razem na czerwonym dywanie. Było to w lutym, a od tamtej pory zakochani milczeli w temacie swojego związku, aż do teraz. 

Jacek Braciak o związku z Agatą Buzek

Aktor w rozmowie z magazynem "Wprost" został zapytany o to, czy show-biznes go nie wchłonął. Redaktor na myśli miał zainteresowanie mediów związkiem Braciaka z Agatą Buzek. Wówczas aktor przyznał, że "nie cenzuruje się" w świecie show-biznesu i nie ma nic do ukrycia.

Nadal nie staram się być obecny w świecie show-biznesu, ale też nie pozwalam, żeby tego rodzaju wiadomości mnie zniewalały. Krótko mówiąc, ja się nie cenzuruję. Wychodząc z domu, ani się nie ubieram specjalnie, ani nie bywam w miejscach, w których bywać należy. Prowadzę przyzwoite życie, więc nie mam nic do ukrycia. Jeśli ktoś przy okazji zrobi zdjęcia, a pies go trącał. Rozumiem, to jest jego zawód. Byłem ostatnio świadkiem koszmarnej sytuacji, otóż fotograf, nie paparazzi, zrobił komuś zdjęcie i ten ktoś go spoliczkował. Dla mnie to jest nie do pojęcia. Ja się zajmuję swoimi sprawami, a ktoś się zajmuje swoimi.

Dodał też, że nie ma zwyczaju dementować czy podsycać plotek na swój temat. Nie może też stwierdzić, że jego strefa prywatna w jakikolwiek sposób jest naruszana. Aktor więc nadal chroni życie osobiste, aczkolwiek nie ucieka też od mediów. W pełni popieramy takie zachowanie. 

A pamiętacie, którzy aktorzy poznali się na planie filmowym, a dziś są parą? Trochę takich przykładów było!  

Zobacz wideo

DH

Więcej o:
Komentarze (22)
Jacek Braciak został zapytany o związek z Agatą Buzek. Jego odpowiedź? Obszerna, lecz tajemnicza. "Prowadzę przyzwoite życie"
Zaloguj się
 • Gość: Klop

  Oceniono 41 razy 35

  Znakomity aktor! Nie powinno nikogo interesować kto,z kim i dlaczego. Mnie interesuje jako aktor-jako czlowuek prywatny ma prawo robić co chce Buzek jest świetna aktorka I tyle

 • nikiforia1

  Oceniono 23 razy 23

  Nikomu nic do tego! Dziennikarstwo już dawno zeszło na psy!

 • Gość: bravo

  Oceniono 19 razy 19

  I to się nazywa konsekwencja. Nie pstryka się po tabloidach, nie robi ustawek , nie udziela wywiadów i życiu tylko ewentualnie promuje film. Czyli generalnie nie wpuszcza ku py do swojego życia. Czyli nie musi dementować informacji, potwierdzać lub zaprzeczać. Wykonuje swój zawód i to wszystko.

 • mark6

  Oceniono 22 razy 16

  Kobieta jest jedną z NIEWIELU ŚWIATOWYCH aktorek !
  Klasa prawie / Meryl Streep/
  Równie znakomita jak " nieurodziwa". Fenomenalna !!!

 • Gość: asha

  Oceniono 18 razy 14

  A co on Lewandowska, żeby sprzedawać każdy pierd ze swojego życia?

 • hipo krater

  Oceniono 15 razy 13

  Pięknieje, jak się uśmiecha .
  W dzisiejszych czasach można wiele ze sobą zrobić, by lepiej wyglądać. Wydaje mi się, ze ona jest ponad tym, by się nadymać i upiększać.

 • ewka123009

  Oceniono 5 razy 5

  Agata jest naturalna kobieta.Gdyby nalozyla na siebie kosmetykow tez by inaczej wygladala ,jak te inne.

 • a.k.traper

  Oceniono 5 razy 5

  Żyją sobie normalnie, cieszą się sobą i o to chodzi.

 • Gość: scoop

  Oceniono 7 razy 5

  ostatni wekend spędziłam w hotelu warszawianka, była też tam mama Roberta w tym czasie. Ta to dopiero gwiazdorzy. Masakra.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX