Renata Kaczoruk znowu świeci pośladkami na Instagramie. Fanka: jaki jest cel takich zdjęć? Odpowiedź modelki trochę nas zaskoczyła

Renata Kaczoruk ma idealną sylwetkę i nie wstydzi się jej pokazywać. Nie wszyscy rozumieją zasadność publikowania roznegliżowanych zdjęć.

Renata Kaczoruk zadebiutowała na salonach jako partnerka Kuby Wojewódzkiego. Ich związek zaczął się w 2013 roku i potrwał aż 5 pięć lat, a to dość długo jak na kochliwego showmana. Wiele osób uważało, że zerwanie zaręczyn z samozwańczym "królem TVN-u" i szeroko komentowany udział w "Azja Express" zakończą krótką karierę Renaty. Tak się jednak nie stało. Modelka nadal funkcjonuje na obrzeżach show-biznesu.

Renata Kaczoruk świeci na Instagramie

Jak na współczesną celebrytkę przystało, Renata Kaczoruk regularnie udziela się w mediach społecznościowych. Na Instagramie nie brakuje jej odważnych zdjęć w bikini. Tym razem modelka postanowiła po raz kolejny uraczyć swoich obserwatorów zbliżeniem na pupę.

W komentarzach z miejsca zaroiło się od zachwytów, ale nie zabrakło też osób odmiennego zdania.

Jaki jest cel takich zdjęć? - spytała internautka.

Na odpowiedź Kaczoruk nie trzeba było długo czekać. Okazuje się, że cel jest bardzo wzniosły. Jest nim bowiem... "poszerzanie perspektyw".

Czy wasze perspektywy są już wystarczająco szerokie? ;)

Więcej o: