Miley Cyrus i Liam Hemsworth mieli problemy już podczas wizyty w Polsce. Są też informacje o... rozwodzie

Miley Cyrus i Liam Hemsworth rozstali się. Ta informacja obiegła media i wzbudziła wielkie emocje. Teraz okazuje się, że ich związek sypał się od kilku miesięcy. Agentka piosenkarki zdradza też informacje o potencjalnym rozwodzie pary.

Miley Cyrus i Liam Hemsworth w czerwcu tego roku odwiedzili Polskę. Piosenkarka wystąpiła bowiem na festiwalu Orange Warsaw Festival 2019, a Hemsworth jej kibicował. Wówczas małżonkowie wyglądali na zakochanych. Nic nie wskazywało na to, że niebawem się rozstaną. Teraz okazuje się, że już wtedy między nimi nie układało się najlepiej. 

Miley Cyrus i Liam Hemsworth ratowali małżeństwo od miesięcy

Zagraniczne media donoszą, że Miley Cyrus i Liam Hemsworth kłócili się już od kilku miesięcy. Portal E!News dotarł do znajomych pary, którzy mieli powiedzieć, że Miley Cyrus i Liam Hemsworth przechodzili trudne chwile od dawna. 

Próbowali to naprawić od miesięcy, ale nie czuli, że ich wieź jest taka, jak wtedy, kiedy się pobrali. To był trudny rok - zdradza osoba ze środowiska małżeństwa. 

Przypomnijmy, że Miley i Liam pobrali się 23 grudnia 2018 roku. Jak widać sielanka w ich związku skończyła się w ekspresowym tempie.

Miley Cyrus i Liam Hemsworth już po rozwodzie?

W sieci pojawiły się też doniesienia, że Miley Cyrus i Liam Hemsworth już się rozwiedli. Wszystko dlatego, że z ręki Miley miała zniknąć ślubna obrączka. Tym doniesieniom stanowczo zaprzeczyła agentka piosenkarki, która wydała oświadczenie. 

Nie było rozwodu, to tylko rozstanie. Być może tylko chwilę – powiedziała magazynowi “Expresso”.

W sieci huczy też od plotek, że Miley Cyrus zostawiła męża dla Kaitlynn Carter - 30-letniej blogerki, która byłą żoną przyrodniego brata Kendall i Kylie. Obie zostały przyłapane na gorących pocałunkach. Teraz wspólnie spędzają wakacje. (więcej na ten temat TUTAJ). 

Myślicie, że Miley Cyrus i Liam Hemsworth jeszcze się zejdą?

Zobacz wideo

AG