Miley Cyrus i Liam Hemsworth rozstali się po kilku miesiącach małżeństwa! Para wydała oświadczenie. "Koncentrują się na karierze. Tak będzie najlepiej"

Miley Cyrus i Liam Hemsworth nie są już razem. Ich związek nie przetrwał nawet roku. W oświadczeniu przesłanym do amerykańskich mediów para podała przyczyny separacji.

Miley Cyrus i Liam Hemsworth pobrali się 23 grudnia 2018 roku. Piosenkarka trzymała informację o ceremonii w tajemnicy. Fani dowiedzieli się o ślubie z Instagrama gwiazdy. Wydawało się, że gwiazdorski duet jest jedną z najbardziej dopasowanych par show-biznesu. Jednak to już przeszłość. Ich małżeństwo dobiegło właśnie końca.

Miley Cyrus rozstała się z mężem

Pierwsze plotki o kryzysie w ich małżeństwie pojawiły się kilkanaście godzin temu. To właśnie wtedy dziennikarze zauważyli, że Cyrus nie ma na palcu obrączki. Chwilę później, z oświadczenia, które para rozesłała amerykańskim mediom, dowiedzieliśmy się, że Miley i Liam skupiają się obecnie na pracy i mają odmienne priorytety.

Liam i Miley zdecydowali się na separację. Ewoluując oraz zmieniając się jako partnerzy i jednostki, postanowili, że tak będzie najlepiej, gdy oboje koncentrują się na sobie i karierze. Nadal pozostają oddanymi rodzicami dla wszystkich swoich zwierząt. Prosimy o uszanowanie ich prywatności w trakcie tego procesu - brzmi krótkie oświadczenie małżonków.

Niedawno Cyrus w wywiadzie dla miesięcznika "Elle" przyznała, że jej związek z Liamem jest dość specyficzny. Piosenkarka twierdziła, że nie wyobraża sobie życia w modelu patriarchalnym. Dodała też, że mimo życia w małżeństwie heteroseksualnym wciąż czuje pociąg do kobiet.

Decyzja o rozstaniu podłamała fanów na całym świecie. Pod różnymi zdjęciami Miley pojawiło się wiele komentarzy, w których internauci nie dowierzają temu, co się stało.

Rozstanie to nic przyjemnego. Przekonało się o tym również wiele polskich gwiazd, które przez wiele miesięcy prowadziły batalię sądową, zanim uzyskały rozwód.

AD

Więcej o:
Komentarze (69)
Miley Cyrus i Liam Hemsworth rozstali się po roku małżeństwa! Para wydała oświadczenie. "Koncentrują się na karierze. Tak będzie najlepiej"
Zaloguj się
 • kapitan.kirk

  Oceniono 36 razy 22

  <<< Nadal pozostają oddanymi rodzicami dla wszystkich swoich zwierząt. >>>

  Myślę, że to doskonałe podsumowanie.

 • Gość: L

  Oceniono 51 razy 21

  No i dobrze... Tak mi szkoda tego Liama. Od tylu lat taki w niej zakochany, a ona jest po prostu porypana

 • Gość: Cerrie35

  Oceniono 25 razy 17

  Przecież dla amerykańskich gwiazd ślub znaczy tyle co nic. Równie dobrze ślubów mogliby im udzielać w supermarketach, albo rozdawać papierki ślubu cywilnego w automatach.

 • Gość: prawda

  Oceniono 17 razy 13

  Śluby w dzisiejszych czasach, to w większości farsa. Nie tylko u celebrytów. Trzeba się chajtnąć, bo presja rodziny i znajomych oraz fotkowo - instagramowy lansik w białej ślubnej kiecce. Chęci bycia z sobą na dobre i złe, tyle co kot napłakał. Stąd sądy zawalone pozwami rozwodowymi.

 • Gość: ...

  Oceniono 25 razy 11

  To przecież było do przewidzenia ....

 • Gość: ttt

  Oceniono 21 razy 7

  "pozostają oddanymi rodzicami dla zwierząt" puściłam pawia w tym momencie (choć sama mam zwierzęta i je kocham), ale to jest debilizm w czystej postaci, żal mi tylko tych zwierzaków-zabawek dwójki kretynów i lanserów

 • Gość: Gość

  Oceniono 21 razy 7

  Niestety ale ona kojarzy mi się z brudasem i niedbaluchem. Od samego początku tego związku zastanawiało mnie jak on jej się nie brzydzi

 • Gość: Xd

  Oceniono 23 razy 7

  Ona jest rąbnięta. Jak ona ma nasrane w głowie to aż strach. Dobrze że dzieci z tego nie ma bo szkoda by było dzieciaków..W którą strone zmierza ten świat....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX