Miley Cyrus i Liam Hemsworth rozstali się po kilku miesiącach małżeństwa! Para wydała oświadczenie. "Koncentrują się na karierze. Tak będzie najlepiej"

Miley Cyrus i Liam Hemsworth nie są już razem. Ich związek nie przetrwał nawet roku. W oświadczeniu przesłanym do amerykańskich mediów para podała przyczyny separacji.

Miley Cyrus i Liam Hemsworth pobrali się 23 grudnia 2018 roku. Piosenkarka trzymała informację o ceremonii w tajemnicy. Fani dowiedzieli się o ślubie z Instagrama gwiazdy. Wydawało się, że gwiazdorski duet jest jedną z najbardziej dopasowanych par show-biznesu. Jednak to już przeszłość. Ich małżeństwo dobiegło właśnie końca.

Miley Cyrus rozstała się z mężem

Pierwsze plotki o kryzysie w ich małżeństwie pojawiły się kilkanaście godzin temu. To właśnie wtedy dziennikarze zauważyli, że Cyrus nie ma na palcu obrączki. Chwilę później, z oświadczenia, które para rozesłała amerykańskim mediom, dowiedzieliśmy się, że Miley i Liam skupiają się obecnie na pracy i mają odmienne priorytety.

Liam i Miley zdecydowali się na separację. Ewoluując oraz zmieniając się jako partnerzy i jednostki, postanowili, że tak będzie najlepiej, gdy oboje koncentrują się na sobie i karierze. Nadal pozostają oddanymi rodzicami dla wszystkich swoich zwierząt. Prosimy o uszanowanie ich prywatności w trakcie tego procesu - brzmi krótkie oświadczenie małżonków.

Niedawno Cyrus w wywiadzie dla miesięcznika "Elle" przyznała, że jej związek z Liamem jest dość specyficzny. Piosenkarka twierdziła, że nie wyobraża sobie życia w modelu patriarchalnym. Dodała też, że mimo życia w małżeństwie heteroseksualnym wciąż czuje pociąg do kobiet.

Decyzja o rozstaniu podłamała fanów na całym świecie. Pod różnymi zdjęciami Miley pojawiło się wiele komentarzy, w których internauci nie dowierzają temu, co się stało.

Rozstanie to nic przyjemnego. Przekonało się o tym również wiele polskich gwiazd, które przez wiele miesięcy prowadziły batalię sądową, zanim uzyskały rozwód.

Zobacz wideo

AD

Więcej o: