Leszek Miller w zabawny sposób uczcił urodziny swojej wnuczki Moniki. "Dwie dziewczyny w zmysłowym tańcu"

Monika Miller zawsze może liczyć na swojego dziadka Leszka. Premier po raz kolejny udowodnił, że wnuczka jest jego oczkiem w głowie.

O Monice Miller znów jest głośno. Tym razem za sprawą udziału w "Tańcu z gwiazdami". Wnuczka premiera jest jedną z uczestniczek nadchodzącej edycji programu. Celebrytka chwali się już w sieci nagraniami z treningów, ale tym razem show skradł jej dziadek. Leszek Miller złożył Monice życzenia urodzinowe w niecodzienny sposób.

Monika Miller świętuje urodziny

10 sierpnia Monika Miller skończyła 24 lata. Z tej okazji jej dziadek wrzucił na Twittera nagranie na którym widzimy solenizantkę tańczącą z psem do najnowszej piosenki Ariany Grande.

Dwie dziewczyny w zmysłowym tańcu. Moniko, w dniu urodzin moc serdeczności i najpiękniejszych życzeń - dopisał premier.

Uroczo i oryginalnie. Najważniejsze jest jednak to, że Monika wreszcie wydaje się szczęśliwa. Ostatni rok nie był dla niej łatwy. 24-latka musiała zmierzyć się ze śmiercią ojca oraz z rozpadem związku.

Dołączamy się do życzeń. Wszystkiego najlepszego! :)

Więcej o:
Komentarze (86)
Leszek Miller w zabawny sposób uczcił urodziny swojej wnuczki Moniki. "Dwie dziewczyny w zmysłowym tańcu"
Zaloguj się
 • Gość: jk

  Oceniono 59 razy 35

  Ładna dziewczyna a tak się oszpeciła... Myśle ze te tatuaże to chyba jakiś krzyk rozpaczy z jej strony, coś musiało byc nie tak ze w taki sposób chciała być zauważona...

 • Gość: Wula

  Oceniono 31 razy 21

  Ładna dziewczyna ale pogubila sie troche. Jej promowanie to przesada

 • Gość: Madzia

  Oceniono 40 razy 20

  No i dobrze, to dobry facet z dystansem do siebie i innych. Wspiera i akceptuje swoją wnuczkę. Ludzie nie siejcie nienawiści.

 • bakaliamix

  Oceniono 30 razy 18

  Okropnie te jej usta wyglądają. Po co te kobiety tak pompują usta, to nie wiem. Odrobinę może nie zaszkodzi. Ale tak pompują niektóre, że aż im się zawijają. Obrzydlistwo !(

 • Gość: jestemminusem

  Oceniono 11 razy 11

  To życzeń najbliższym już nie składa się osobiście, tylko przez media społecznościowe, żeby wszyscy widzieli, że nie zapomniał?

 • Gość: gosc

  Oceniono 23 razy 9

  a kiedy i kto mial ja wychowac? rodzinka wiadomo czym zajeta....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX