Dziennikarka spytała Joannę Koroniewską o to, czy chce mieć kolejne dziecko. Reakcja aktorki? "Nie życz mi tego"

Joanna Koroniewska wyznała, czy zamierza powiększyć rodzinę. Ostatnio często plotkowano, że aktorka wkrótce może zajść w ciążę.

Joanna Koroniewska jest szczęśliwą mamą Janiny i Heleny. Niedawno w mediach pojawiły się plotki mówiące o tym, że aktorka zamierza powiększyć rodzinę. Żona Macieja Dowbora zabrała głos w sprawie.

W ostatnich miesiącach wiele polskich gwiazd zostało mamami. Sprawdź, które z nich najczęściej publikują na Instagramie zdjęcia swoich pociech.

Zobacz wideo

Joanna Koroniewska nie zamierza powiększać rodziny

Aktorka w rozmowie z Jastrząb Post opowiedziała o urokach macierzyństwa. Koroniewska na co dzień korzysta z pomocy niani, dzięki której znajduje czas na inne aktywności.

Ostatnią niespodzianką było to, że musieliśmy w końcu dać niani trochę odpocząć, bo była z nami przez cały weekend, więc tak naprawdę jedyną niespodziankę sprawiła mi moja najmłodsza latorośl, która postanowiła tej nocy nie spać - powiedziała Joasia.

Gwiazda dodała też, że nie zamierza już powiększać rodziny. Przyznała, że już teraz z trudem łączy macierzyństwo z pracą.

U mnie to jest tak, że jak jest niewyspanie i zmęczenie, to jest lepiej w pracy i w ogóle. A jak jest za dużo luzu, to jest gorzej. Więc ja chyba wybieram to moje zmęczenie, bo wszystko inne jakoś wychodzi. Nie życzę ci kolejnego dziecka kochana, nie życz też mnie. Ale życzę nawet piątki tym wszystkim, którzy czują się na siłach. Mam przyjaciół z czwórką i czują się świetnie - powiedziała Joanna Koroniewska w rozmowie z Jastrząb Post.

Wiele wskazuje na to, że tym komentarzem Joasia ucięła wszelkie spekulacje.

AD

Więcej o:
Komentarze (22)
Dziennikarka spytała Joannę Koroniewską o to, czy chce mieć kolejne dziecko. Reakcja aktorki? "Nie życz mi tego"
Zaloguj się
 • Gość: gość

  Oceniono 17 razy 17

  Nie mogę słuchać i czytać, gdy o trudach macierzyństwa wypowiadają się rodzice mający do pomocy, na pełen etat nianie bądź babcie.

 • Gość: Zazie

  Oceniono 17 razy 17

  Musieli dac wolne niani bo byla z nimi przez caly weekend. Wspolczuje calym sercem.

 • Gość: dobre sobie :)

  Oceniono 8 razy 8

  Aktorki????

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 7

  Gdzie ta pani pracuje, czy ktoś ją gdzieś oglądał?

 • Gość: Sara

  Oceniono 4 razy 4

  Przecież widać, że Ona nie daje sobie rady z rodzicielstwem

 • Gość: Gosc

  Oceniono 4 razy 4

  To ta co w rozkraczonym podskoku pajacuje na Helu?

 • Gość: Matka na pełen etat

  Oceniono 14 razy 2

  Brawo za odwagę wiele kobiet też tak czuje że dzieci dość .Często jest tak że nie mamy siły po wielu miesiącach bezsennych . A jeszcze cały dzień pracy i obowiązków.

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 1

  Bez przesady ona przekroczyła już 40stkę ma dzieci i niech je wychowuje , pytania jak do młodej matki a nie dojrzałej kobiety, fakt że kariery nie zrobiła i raczej już nie zrobi, bo talentu brak. Zdolnym aktorkom dzieci nie przeszkadzają w graniu, a pani Koroniewska może w Koronie Królów się załapie na jakiś epizodzik

 • j-a-ga

  Oceniono 1 raz 1

  Musieli dać wolne niani. Szok biedna niania pewnie przez to na chleb jej zabrakło.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX