Dziennikarka spytała Joannę Koroniewską o to, czy chce mieć kolejne dziecko. Reakcja aktorki? "Nie życz mi tego"

Joanna Koroniewska wyznała, czy zamierza powiększyć rodzinę. Ostatnio często plotkowano, że aktorka wkrótce może zajść w ciążę.

Joanna Koroniewska jest szczęśliwą mamą Janiny i Heleny. Niedawno w mediach pojawiły się plotki mówiące o tym, że aktorka zamierza powiększyć rodzinę. Żona Macieja Dowbora zabrała głos w sprawie.

W ostatnich miesiącach wiele polskich gwiazd zostało mamami. Sprawdź, które z nich najczęściej publikują na Instagramie zdjęcia swoich pociech.

Zobacz wideo

Joanna Koroniewska nie zamierza powiększać rodziny

Aktorka w rozmowie z Jastrząb Post opowiedziała o urokach macierzyństwa. Koroniewska na co dzień korzysta z pomocy niani, dzięki której znajduje czas na inne aktywności.

Ostatnią niespodzianką było to, że musieliśmy w końcu dać niani trochę odpocząć, bo była z nami przez cały weekend, więc tak naprawdę jedyną niespodziankę sprawiła mi moja najmłodsza latorośl, która postanowiła tej nocy nie spać - powiedziała Joasia.

Gwiazda dodała też, że nie zamierza już powiększać rodziny. Przyznała, że już teraz z trudem łączy macierzyństwo z pracą.

U mnie to jest tak, że jak jest niewyspanie i zmęczenie, to jest lepiej w pracy i w ogóle. A jak jest za dużo luzu, to jest gorzej. Więc ja chyba wybieram to moje zmęczenie, bo wszystko inne jakoś wychodzi. Nie życzę ci kolejnego dziecka kochana, nie życz też mnie. Ale życzę nawet piątki tym wszystkim, którzy czują się na siłach. Mam przyjaciół z czwórką i czują się świetnie - powiedziała Joanna Koroniewska w rozmowie z Jastrząb Post.

Wiele wskazuje na to, że tym komentarzem Joasia ucięła wszelkie spekulacje.

AD