Kamil Durczok przeprosił za jazdę pod wpływem alkoholu. Teraz głos po raz pierwszy zabrała jego matka. "Przecież to moje dziecko"

Kamil Durczok pijany spowodował kolizję. Głos w sprawie zabrała jego matka. Kobieta wspiera dziennikarza.

Kamil Durczok 26 lipca spowodował kolizję na trasie A1. Dziennikarz kierował autem pod wpływem alkoholu. W wydychanym powietrzu miał 2,6 promila alkoholu. Prokuratura postawiła mu już zarzuty (więcej na ten temat TUTAJ). On sam w rozmowie z dziennikarzami przeprosił za swoje zachowanie

Do tej pory bliscy Durczoka milczeli na temat zachowania dziennikarza. Teraz jednak głos zabrała jego matka - pani Halina. Zdruzgotana kobieta w rozmowie z "Na Żywo" przyznała, że nie skreśla syna. Wierzy też, że dziennikarz niedługo się otrząśnie i pokaże światu, że jest dobrym człowiekiem. Zapytana o to, czy wesprze go, czy też odbędzie z nim poważną i trudną rozmowę, odpowiedziała:

Zrobię i jedno, i drugie. Przecież to moje dziecko. 

Kamil Durczok i jego relacje z matką

Kamil Durczok niejednokrotnie w mediach społecznościowych podkreślał, że ma bardzo dobry kontakt z matką i są ze sobą blisko. W jednym z wpisów zdradził też, że pani Halina zmaga się z niepełnosprawnością. 

Moja mama. Od dzieciństwa niepełnosprawna. Nigdy się nie skarżyła, nigdy nie narzekała, całe życie ciężko pracowała, i zawsze - zawsze - głównie myślała o innych, o sobie na końcu. (...) Dziękuję. Także za to, ze nauczyłaś mnie jak się nie poddawać - czytamy na Instagramie Durczoka. 

AG 

Więcej o:
Komentarze (145)
Kamil Durczok przeprosił za jazdę pod wpływem alkoholu. Teraz głos po raz pierwszy zabrała jego matka. "Przecież to moje dziecko"
Zaloguj się
 • jurii.sachar

  Oceniono 52 razy 48

  Panie Durczok może trzeba pocałować matkę w rękę, poddać się dobrowolnie karze za jazdę po pijaku, pójść na odwyk i zacząć porządne spokojne życie...Powodzenia....

 • grundol1

  Oceniono 52 razy 42

  Nie matka zabrała głos, tylko tabloid wyciągnął od niej jej zdanie.

 • Gość: pedagog

  Oceniono 41 razy 29

  No dobra, to co zrobił Durczok było naganne, ale gdzie byli rodzice? Chłopak ma 51 lat i puszczanie go samego w podróż to szczyt rodzicielskiej nieodpowiedzialności.

 • six_a

  Oceniono 37 razy 25

  przecież to jeszcze dziecko.

 • Gość: terapeuta

  Oceniono 35 razy 17

  mizogin, miłośnik BDSM, napastujący seksualnie kobiety były szef redakcji wiadomości TVN, alkoholik - słowem obraz upadku człowieka...ale na terapię się nie wybiera ! Przecież jest ZDROWY...

 • Gość: wstyd i publiczna hańba

  Oceniono 28 razy 16

  No cóż, każdemu może się przytrafić coś na drodze, ale kierowanie samochodem w stanie opilstwa alkoholowego to dożywotnia publiczna dyskwalifikacja. Tak więc facet nie mów już lepiej nic, nie przepraszaj, nie tłumacz, nie komentuj, po prostu - zamilcz. To samo przekaż swoim bliskim, byłym i obecnym. Chłopie, za kogo wy się uważacie? Może za jakichś celebrytów znad Rawy?

 • Gość: któś

  Oceniono 35 razy 15

  Nachlał się, przejechał kilkaset kilometrów, całe szczęście że nikomu nie zrobił krzywdy a traz chowa się za nieełnsprawną matką. Chłopie, no żeż ku*******wa...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX