Księżna Kate brała udział w regatach. Kibicowali jej George i Charlotte. Dziewczynka miała pomachać do ludzi, ale... pokazała wszystkim język!

Kate i William zabrali George'a i Charlotte na regaty o Puchar Króla w Cowes. Dzieci kibicowały rodzicom i to one skradły show, strojąc zabawne miny.

Księżna Kate i książę William byli ambasadorami wyścigów żeglarskich o Puchar Króla, w których również wzięli udział. Impreza co roku odbywa się u wybrzeży wyspy Wight, royalsi uczestniczyli w niej, by promować ruch i sport.

Dopingowały ich pociechy, czyli księżniczka Charlotte i książę George. Okazuje się, że dzieci nie przejmują się jeszcze królewską etykietą.

Urocze miny Charlotte i George'a

Sześcioletni George był nieco zawstydzony obecnością fotoreporterów, więc na początku robił do nich groźne miny. Jednak, gdy w pobliżu pojawili się rodzice, zaczął się szeroko uśmiechać.

Natomiast z czteroletniej Charlotte rośnie niezły urwis. Kate chciała, aby księżniczka pomachała do ludzi, którzy obserwowali regaty, jednak ta, zamiast posłuchać mamy, pokazała im język.

Jak zareagowała Kate? Tak, jak zareagowałaby pewnie prawie każda matka - niewielkim zawstydzeniem, ale i szerokim uśmiechem.

Księżna Kate, księżniczka CharlotteKsiężna Kate, księżniczka Charlotte Andrew Matthews / AP / AP

Dzieci Kate i Williama są naprawdę urocze i potrafią rozbawić. Też tak sądzicie?

Urodziny Królowej Elżbiety II to jedno z najważniejszych wydarzeń w Wielkiej Brytanii. Dlatego nie mogło zabraknąć na nim dzieci Kate i Williama. Zobacz, jak się zachowywały.

JP

Więcej o:
Komentarze (213)
Księżna Kate brała udział w regatach. Kibicowali jej George i Charlotte. Dziewczynka miała pomachać do ludzi, ale... pokazała wszystkim język!
Zaloguj się
 • j-a-ga

  Oceniono 19 razy 13

  W tej sytuacji Królowa Elżbieta powinna ja przesunąć na 50 miejsce w kolejce do tronu :-)

 • Gość: xyz

  Oceniono 41 razy 13

  No nie wiem czy wytykanie języka bawi do łez, kiedyś dzieci były uczone kultury a teraz wszystko takie rozwydrzone, dzieciaki pyskują a rodzice klaszczą. Dziwny jest ten świat.

 • Gość: uuu

  Oceniono 28 razy 10

  cudowne dzieciaki, normalne a nie kukly

 • Gość: mila

  Oceniono 29 razy 7

  Dzieci sa szczere i bezposrednie i brawo dla dziewczynki .Zyc w takiej rodzinie ro naprawde mordega

 • Gość: gość

  Oceniono 14 razy 6

  rozwydrzona jest ta mała..na nic super wykształcona niania.. strach pomyśleć jaką będzie nastolatką

 • Gość: Gość

  Oceniono 17 razy 3

  I bardzo dobrze!

 • Gość: kol

  Oceniono 10 razy 2

  ".... Kibicowali jej George i Charlotte"
  ...i cała rodzina Middletonów. Tyle co wczasowili sie z Willamem i Kate na Karaibach i dalej - jak tylko Elki nie ma - to ciągną się za nimi krok w krok.
  Jak Elzbiety braknie, to się rozpanoszą w BRK jak szarańcza. Zaraz po ślubie próbowali, ale Karol to ukrócił. Nawet złośliwie o Carole mówił "królowa".
  Carole marzyło się, że druga córka wyjdzie za Harrego, próbowali ich swatać, ale Harry nie był zainteresowany.
  Rodzina królewska przetrzymała różne zawirowania przez lata istnienia, ale może nie przetrzymać takiego nalotu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX