Księżna Kate brała udział w regatach. Kibicowali jej George i Charlotte. Dziewczynka miała pomachać do ludzi, ale... pokazała wszystkim język!

Kate i William zabrali George'a i Charlotte na regaty o Puchar Króla w Cowes. Dzieci kibicowały rodzicom i to one skradły show, strojąc zabawne miny.

Księżna Kate i książę William byli ambasadorami wyścigów żeglarskich o Puchar Króla, w których również wzięli udział. Impreza co roku odbywa się u wybrzeży wyspy Wight, royalsi uczestniczyli w niej, by promować ruch i sport.

Dopingowały ich pociechy, czyli księżniczka Charlotte i książę George. Okazuje się, że dzieci nie przejmują się jeszcze królewską etykietą.

Urocze miny Charlotte i George'a

Sześcioletni George był nieco zawstydzony obecnością fotoreporterów, więc na początku robił do nich groźne miny. Jednak, gdy w pobliżu pojawili się rodzice, zaczął się szeroko uśmiechać.

Natomiast z czteroletniej Charlotte rośnie niezły urwis. Kate chciała, aby księżniczka pomachała do ludzi, którzy obserwowali regaty, jednak ta, zamiast posłuchać mamy, pokazała im język.

Jak zareagowała Kate? Tak, jak zareagowałaby pewnie prawie każda matka - niewielkim zawstydzeniem, ale i szerokim uśmiechem.

Księżna Kate, księżniczka CharlotteKsiężna Kate, księżniczka Charlotte Andrew Matthews / AP / AP

Dzieci Kate i Williama są naprawdę urocze i potrafią rozbawić. Też tak sądzicie?

Urodziny Królowej Elżbiety II to jedno z najważniejszych wydarzeń w Wielkiej Brytanii. Dlatego nie mogło zabraknąć na nim dzieci Kate i Williama. Zobacz, jak się zachowywały.

Zobacz wideo

JP