Odchudzona Iza Mączka z "Big Brothera" zadebiutowała na ściance. Fani zachwyceni metamorfozą. "Piękna. Talia osy"

Iza Mączka nie przestaje zachwycać. Uczestniczka "Big Brothera" pochwaliła się nowymi zdjęciami. Jej figura zachwyciła internautów.

Choć w programie Iza Mączka nie wyróżniała się niczym szczególnym, po opuszczeniu domu Wielkiego Brata stała się niezwykle aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych. Czarnowłosa 42-latka zachwyca ostatnio internautów swoją metamorfozą. Na ostatnich zdjęciach widać, że Iza jest znacznie szczuplejsza.

Iza Mączka zachwyca wyglądem

Mimo że Iza Maczka nie sprawiała wrażenia osoby, która zmagałaby się z dodatkowymi kilogramami, uczestniczka "Big Brothera" postanowiła sporo zmienić w swoim wyglądzie. Jeszcze przed opuszczeniem programu fani mogli zauważyć, że mieszkanka domu Wielkiego Brata jest szczuplejsza. Jednak największa rewolucja w jej życiu nastąpiła w ostatnich tygodniach.

Obecnie jej instagramowy profil obserwuje prawie 80 tys. osób. Nic dziwnego, w końcu Mączka jest piękną kobietą. Nietrudno jest też dostrzec, że zrzuciła też sporo kilogramów. Niedawno w komentarzach pod jednym ze swoich zdjęć zdradziła, że córka zachęca ją do biegania. Najwyraźniej aktywność i zdrowy tryb życia przyniosły zamierzone efekty.

Kilka dni temu Mączka pojawiła się na premierze filmu. Fotografiami z czerwonego dywanu pochwaliła się na Instagramie.

 

Internauci zachwycali się jej wyglądem. Ich reakcja zupełnie nas nie dziwi. Iza wygląda obłędnie.

Ale schudłaś!
Iza codziennie jesteś piękniejsza.
Piękna. Talia osy
Wyglądasz obłędnie. Królowa życia - pisali fani w komentarzach.

Niewątpliwie największą gwiazdą ostatniej edycji "Big Brothera" była Madzia Wójcik. Dzięki płomiennemu romansowi z Olehem stała się ulubienicą widzów. Tylko w "Kole Plotka" zdradziła, czy "spółkowała" już z nim.

Zobacz wideo

AD