[TYLKO U NAS] Joanna Krupa przeprowadza casting na nianię. "Spotykamy się z kilkoma". Ma preferencje co do pochodzenia opiekunki

Joanna Krupa nie ukrywa, że będzie potrzebować niani dla dziecka. W rozmowie z Plotkiem przyznała, że prowadzi obecnie rozmowy z kilkoma kobietami.

Joanna Krupa jest w szóstym miesiącu. Już niedługo na świat przyjdzie jej pierwsze dziecko. Gwiazda nie ukrywa swojego szczęścia i otwarcie opowiada o tym, jak się czuje. Jeszcze nie zdradza płci malucha, ale Michał Piróg powiedział o dwa słowa za dużo w tym temacie i chyba się wygadał. Artykuł na ten temat możecie przeczytać TUTAJ. Asia w rozmowie z Plotkiem zdradziła, że przy porodzie i w pierwszych tygodniach po narodzinach dziecka będzie potrzebowała pomocy. Właśnie dlatego szuka odpowiedniej pielęgniarki oraz niani i ma swoje wymagania!

Zobacz wideo

Przy okazji Krupa zdradziła, że nie robi dalekich planów, jeśli chodzi o przyszłość dziecka.

Ja jestem spontaniczna. Po co planować? Może będziemy chcieli, żeby dziecko poszło do jakiejś szkoły, a potem zdecydujemy, że się wyprowadzamy. Gdyby to zależało od mojego męża, to już byśmy nie mieszkali w Los Angeles, tylko w Colorado albo Wyoming i byśmy mieli mnóstwo koni, świnki, kury. A ja nie jestem na to gotowa - wyznała nam Asia.

Mamy nadzieję, że Joanna Krupa znajdzie odpowiednią osobę, która pomoże jej w opiece nad dzieckiem. Trzymamy kciuki!

JP

Więcej o: