Milla Jovovich ostatnio poroniła, ale dziś jest w kolejnej ciąży! "Spędzałam większość czasu w gabinetach". Znamy płeć dziecka

Milla Jovovich za pośrednictwem Instagrama poinformowała fanów i media, że spodziewa się trzeciego dziecka.

Milla Jovovich to znana amerykańska aktorka, która grała w takich produkcjach jak "Resident Evil", "Piąty element" czy "Gra o honor". Mimo że jest jedną z najbardziej znanych hollywoodzkich aktorek, to stara się chronić prywatność rodziny. W swoich mediach społecznościowych nie zdradza wiele, ale tym razem zaskoczyła wszystkich.

Milla Jovovich jest w trzeciej ciąży

Radosną nowiną aktorka podzieliła się z fanami na Instagramie. Opublikowała selfie zrobione w lusterku. Gwiazda założyła na siebie czarną, obcisłą sukienkę i od razu widać, że jej brzuszek jest już całkiem duży! Aktorka dodała również obszerny wpis, w którym opowiedziała, jak wyglądały ostatnie tygodnie.

Po tym jak 13 tygodni temu dowiedziałam się, że jestem w ciąży, miałam mieszane uczucia, od całkowitej radości do przerażenia. Ze względu na mój wiek i utratę ostatniej ciąży, nie chciałam zbyt szybko przywiązać się do dziecka. To oczywiście nie było zabawne. W ciągu ostatnich miesięcy wraz z moją rodziną żyłam jak na szpilkach, czekając na wyniki badań i spędzając większość czasu w gabinetach lekarskich.

Dalej potwierdziła, że ciąża przebiega dobrze i zdradziła płeć dziecka.

Wszystko jest już jasne i dowiedzieliśmy się, że zostaliśmy pobłogosławieni kolejną dziewczynką!

W komentarzach od razu pojawiła się lawina gratulacji.

Gratulacje dla całej Twojej rodziny!
Co za piękny dar! Przysyłam Wam mnóstwo miłości.
Niesamowite wieści! Gratulacje!
 

Przypomnijmy, że kiedy gwiazda była w ostatniej ciąży - poroniła i musiała przejść zabieg aborcji. W 2017 roku była w czwartym miesiącu ciąży i podczas kręcenia filmu w Europie Wschodniej rozpoczęła się u niej przedwczesna akcja porodowa. Konieczne było wykonanie aborcji. Jej publiczne wyznanie zbiegło się w czasie z planami zaostrzenia prawa aborcyjnego w kilku stanach USA. Zdradziła, że to było jedno z najbardziej przerażających doświadczeń w jej życiu.

Poroniłam i powiedziano mi, że muszę być przytomna przez całą procedurę. To było jedno z najbardziej przerażających doświadczeń, jakie kiedykolwiek przeżyłam. Nadal mam koszmary z tym związane. Byłam sama i bezradna. Kiedy myślę o tym, że kobiety mogą stanąć w obliczu aborcji w jeszcze gorszych warunkach niż ja z powodu nowych praw, mój żołądek się wywraca - pisała na Instagramie.

Milla Jovovich już niedługo zostanie mamą trzeciego dziecka. A pamiętacie, jakie gwiazdy urodziły w 2018 roku?

Zobacz wideo

KB