Janachowska ma dwa wózki za 20 i 15 tys. zł. Fani zarzucili jej rozrzutność, a ta postanowiła odpowiedzieć. "To takie bardzo polskie"

Izabela Janachowska zrobiła na swoim Instagramie reklamę luksusowych wózków. Fani skrytykowali ją za to. Gwiazda teraz odpowiedziała.

Izabela Janachowska niedawno po raz pierwszy została mamą. Na świat przyszedł jej synek, któremu wraz z mężem Krzysztofem Jabłońskim nadali imię Christopher Alexander. Świeżo upieczona mama szybko pochwaliła się na swoim profilu na Instagramie, że jej dziecko jeździ luksusowym wózkiem w stylu vintage. Jego cena to aż 20 tys. zł! Później pokazała kolejny drogi pojazd warty 15 tys. zł. Fani byli oburzeni rozrzutnością gwiazdy, co wytknęli jej w komentarzach.

Izabela Janachowska odpowiada na zarzuty fanów

Iza niedługo po porodzie zdecydowała się wystąpić w sesji okładkowej dla magazynu "Viva!". Udzieliła również szczerego wywiadu, w którym odniosła się do krytyki internautów.

Od razu wytknięto mi jego cenę (wózka - przyp. red.). To takie bardzo polskie. Jestem ambasadorką marki, która w swojej ofercie ma mój wymarzony wózek. (...) Na długo przed tym, jak zostałam mamą, wybrałam już taki, którym będzie jeździło moje dziecko. Odjechany, przepiękny Balmoral w stylu vintage miałam wypatrzony od lat - powiedziała.
 

Choć zarzucano Janachowskiej, że wydała ok. 35 tys. na dwa wózki, to okazuje się, że gwiazda nie wydała na nie ani złotówki, ponieważ otrzymała je za darmo od firmy, z którą nawiązała współpracę.

Gdy zaszłam w ciążę, bardzo wiele firm zgłosiło się do mnie z propozycją współpracy. Nie chciałam jednak promować produktu, do którego nie jestem w 100 proc. przekonana. Wtedy dostałam wiadomość od pewnej firmy i bardzo się ucieszyłam. Natomiast media skupiły się na kwotach: "Janachowska wydała 20 tys. na wózek, a potem pokazała drugi za 15 tys. i wydała na nie więcej pieniędzy, niż przeciętny Polak wydaje na auto". Fakt, że jest to współpraca i że nie wydałam ani złotówki, nie ma znaczenia.

Iza nie jest pierwszą i ostatnią gwiazdą, która nawiązała komercyjną współpracę w czasie ciąży, więc dziwi nas, że tak bardzo została skrytykowana przez internautów.

Izabela Janachowska niedawno została mamą. W rozmowie z Plotkiem opowiedziała, jak czuła się w ciąży.

Zobacz wideo

JP