[TYLKO U NAS] Piróg nie chce być chrzestnym dziecka Krupy. "Nie byłoby to mile widziane". Chyba przez przypadek zdradził nam jego płeć!

Michał Piróg wyznał w rozmowie z Plotkiem, dlaczego nie chciałby zostać ojcem chrzestnym Joanny Krupy. Powiedział też dwa słowa za dużo i zasugerował, jaka będzie płeć.

Joanna Krupa niedługo po raz pierwszy zostanie mamą. Jest już w zaawansowanej ciąży, jednak to nie spowodowało, że zrezygnowała ze swoich obowiązków. Wręcz przeciwnie! Od kilku tygodni intensywnie działa na planie ósmej edycji programu "Top model". Towarzyszy jej tam Michał Piróg, który jest współprowadzącym show. Gwiazdor w rozmowie z Plotkiem opowiedział, jak mu się pracuje z ciężarną Asią.

ZOBACZ TEŻ: Joanna Krupa już planuje baby shower. "Będę miała aż trzy!" Zdradziła nam, gdzie je urządzi [TYLKO U NAS]

Michał Piróg odmówiłby bycia ojcem chrzestnym dziecka Krupy

Piróg wyznał nam, że choć jego przyjaciółka jest w zaawansowanej ciąży, to nie ma kaprysów i dobrze pracuje im się razem na planie "Top model'. Jednak ubolewa, że mniej czasu spędzają razem w pracy, ponieważ Joanna musi sporo odpoczywać.

Odczuwam, że Asia jest w ciąży, bo dużo rzadziej się z nią widzę, niż w poprzednich edycjach, bo zazwyczaj o my najwięcej byliśmy na planie. Ale jest pełne wsparcie z mojej strony.

[TYLKO U NAS] Michał Piróg przez przypadek wygadał się, jaka będzie płeć dziecka Joanny Krupy? Powiedział o dwa słowa za dużo, a później zaczął się jąkać. Zobacz, jego reakcję.

Zobacz wideo

Zapytaliśmy Piróga również o to, czy chciałby zostać ojcem chrzestnym dziecka Joanny. Gwiazdor wyznał, że nie, ponieważ Krupa jest katoliczką, a on jest homoseksualistą i jego orientacja nie jest akceptowana przez Kościół.

Ja już raz zostałem chrzestnym i zobowiązałem się, że jeżeli cokolwiek by się wydarzyło i dziecko byłoby ze mną, to musiałbym wychowywać je w wierze określonej przez rodziców. A to dla mnie nie byłoby takie oczywiste i łatwe. Zresztą to chyba nie jest mile widziane przez sam Kościół, bo Asia jest katoliczką, żeby osoba homoseksualna sprawowała taką pieczę - powiedział Michał w rozmowie z Plotkiem.

Justyna Piąsta

Więcej o:
Komentarze (50)
[TYLKO U NAS] Piróg nie chciałby zostać chrzestnym dziecka Krupy. "Nie byłoby to mile widziane". Przez przypadek wygadał, jaka będzie płeć?
Zaloguj się
 • Gość: japrdle

  Oceniono 8 razy 4

  Płeć dziecka będzie znana dopiero wtedy gdy dziecko przemówi i powie czym się czuje.
  Przecież jak wiadomo, posiadanie jakichś tam organów o niczym nie świadczy.

 • minkat

  Oceniono 2 razy 2

  Z czystej ciekawości - czy jak sie zostało chrzestną, a później dokonało apostazji, to się wg kkk dalej nią jest czy nie?

 • Gość: Janusz Gruźlicki

  Oceniono 4 razy 2

  I to jest akurat uczciwe podejscie do sprawy.

 • Gość: Aaa

  Oceniono 6 razy 2

  Przynajmniej mówi jak jest a nie zgodził by się bo tak wypada .Ksiądz nie pyta o orientacje seksualną jak spisuje akt chrztu .Ale czy żyjesz z kimś bez ślubu to na 100% spyta.

 • felicjan.dulski

  Oceniono 5 razy 1

  Ktoś wie jakie warunki trzeba spełniać, by zostać rodzicem chrzestnym?
  Czy trzeba mieć świadectwo chrztu i birzmowania, kartkę od spowiedzi i rekomendację swojego proboszcza?
  Chyba to miał pan Michał na myśli.

 • Gość: mp

  0

  to ma byc artykul na 1 strone gazety?Nawet pudelek by tego nie zamiescil

 • smurfmadrala

  Oceniono 2 razy 0

  Płci mamy dziś co najmniej kilka LGBTQWERTY+, do rasy białej, żółtej i czarnej dołączyła rasa SINA od dziarów, ubogacamy się ...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX